Gudļevskis sekmē uzvaru DEL mačā, Tralmakam Čehijā vārti trešo spēli pēc kārtas
Kristers Gudļevskis.
2023. gada 30. oktobris, 11:37

Latvijas vārtsargs Kristers Gudļevskis svētdien palīdzēja Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" komandai izcīnīt uzvaru Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlē.

Brēmerhāfenes vienība mājās ar rezultātu 4:2 (2:0, 2:1, 0:1) pārspēja Diseldorfas EG hokejistus.

Gudļevskis šajā cīņā atvairīja 19 no 21 metiena jeb 90,5% raidījumu.

Ar 28 punktiem 14 spēlēs "Fischtown Pinguins" turnīra tabulā ieņem otro vietu 14 komandu konkurencē.

"Fischtown Pinguins" vārtsargu trenera trenera amatā darbojas Latvijas speciālists Edgars Lūsiņš.

Tikmēr Eduards Tralmaks izcēlās ar gūtiem vārtiem trešajā Čehijas ekstralīgas mačā pēc kārtas, taču viņa pārstāvētā Kladno "Rytīrži" piedzīvoja neveiksmi.

Kladno komanda savā laukumā ar 2:6 (0:1, 2:1, 0:4) piekāpās Pardubices "Dynamo".

Tralmaks guva vārtus otrās trešdaļas ievadā, realizējot vairākumu, un panāca 1:2.

Latvijas hokejists kopā uz ledus bija 20 minūtes un trīs sekundes, no kurām sešas minūtes un sešas sekundes pavadīja vairākumā. Viņš arī atzīmējās statistikā ar diviem metieniem pa vārtiem, vienu bloķētu metienu, diviem divu minūšu noraidījumiem, uzvarēja trīs no sešiem iemetieniem un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Tralmaks savā debijas sezonā Čehijā 14 spēlēs guvis astoņus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Savukārt pie uzvaras tika Roberts Bukarts un Vītkovices "Ridera", kas izbraukumā ar 3:2 (1:1, 1:0, 1:1) uzvarēja "Mlada Boleslav".

Vēl aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrālovas "Mountfield" viesos ar 4:5 (0:2, 2:2, 2:1) piekāpās Liberecas "Bīlī Tygrži", bet Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas "Verva" izbraukumā ar 2:5 (0:0, 1:3, 1:2) atzina Plzeņas "Škoda" pārākumu.

Litvīnovas komanda ar 34 punktiem 15 spēlēs ir turnīra vicelīdere, Hradeckrālovas vienība ar 19 punktiem - devītā, Kladno klubs ar 17 punktiem ir 12., bet "Ridera" ar 16 punktiem ieņem 13.vietu 14 komandu čempionātā.

Savukārt Ronalds Ķēniņš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices augstākās hokeja līgas (NL) spēlē, sekmējot "Lausanne" komandas uzvaru.

Lozannieši ar vārtsargu Ivaru Punnenovu rezervē viesos ar rezultātu 4:3 (2:2, 2:1, 0:0) pārspēja uzbrucēja Roberta Cjunska pārstāvēto "Lugano".

Ķēniņš 23 sekundes pirms pirmā perioda beigām no laukuma gala atspēlēja ripu uz vārtu priekšu, no kurienes precīzs bija Kens Jēgers, panākot 2:1.

Ķēniņš šajā spēlē uz ledus bija 12 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1, kamēr Cjunskis spēlēja septiņas minūtes un 33 sekundes, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta. Kevins Paše uzvarētāju vārtos atvairīja 26 no 29 metieniem.

Uzvaru sestdien svinēja arī Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes "Lions", kas viesos ar 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) pārspēja "Fribourg-Gotteron". Turpretī zaudējumus piedzīvoja Riharda Bukarta pārstāvētā "Biel-Bienne", kas izbraukumā ar 2:3 (1:2, 0:0, 1:1) piekāpās "Davos", un Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas "Tigers", kas viesos ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:1, 0:1) papildlaikā atzina "Ambri-Piotta" pārākumu.

Turnīra "Lions" ar 39 punktiem 18 spēlēs ir otrā aiz 42 punktus 19 mačos guvušās "Fribourg-Gotteron". "Lugano" ar 29 punktiem 18 cīņās ieņem piekto vietu, "Lausanne" ar 26 punktiem 18 spēlēs ir astotā, "Tigers" ar 20 punktiem 18 cīņās ir 11., "Biel-Bienne" ar 18 punktiem 17 spēlēs ieņem 12. vietu, bet savainotā Denisa Smirnova pārstāvētā "Kloten" ar 17 punktiem 18 mačos - 13. vietu 14 komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā par Šveices čempioni kļuva Ženēvas "Servette", kas finālsērijā ar 4-3 pieveica "Biel-Bienne".