Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu

"Sabres" bez Girgensona svin uzvaru; Merzļikins spiests noskatīties "Blue Jackets" zaudējumā

Nacionālās hokeja līgas (NHL) pirmssezonas pārbaudes mačā otrdien panākumu bez Latvijas uzbrucēja Zemgus Girgensona svinēja Bufalo "Sabres" vienība, kas savā laukumā pieveica Bostonas "Bruins", kamēr vārtsargs Elvis Merzļikins nebija pieteikts Kolumbusas "Blue Jackets" zaudētā mačā pret Sentluisas "Blues".

"Sabres" bez Girgensona svin uzvaru; Merzļikins sp...

"Sabres" bez kapteiņa asistenta Girgensona pārspēja "Bruins" ar 4:1 (1:0, 1:0, 2:1). Mājinieku rindās ar 1+1 izcēlās Brendons Bairo, pa vārtiem guva Džefs Skiners, Filips Sēderkvists un Raiens Stilmans, bet divas rezultatīvas piespēles Keisija Mitelstada kontā.

"Bruins" labā vienīgos vārtus guva Oskars Stēns.

Tikmēr "Blue Jackets" bez Merzļikina sastāvā ar 2:3 (1:3, 0:0, 1:0) piekāpās "Blues".

Kolumbusas kluba vārtos sākumsastāvā devās Ārons Dells, kurš 28 minūtēs atvairīja septiņus no desmit metieniem, bet vēl 30 minūtes laukumā bija Džets Grīvzs, kurš tika galā ar visiem trim metieniem pa saviem vārtiem.

"Blues" rindās ar precīziem raidījumiem izcēlās Jakubs Vrana, Oskars Sundkvists un Aizeks Retklifs,  bet viesu sastāvā abus vārtus guva Emīls Bemstrēms.

NHL oficiālo spēļu sezona sāksies 10.oktobrī.