Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

Luka Banki atklāj trenera darba specifiku, kas traucē citām karjeras iespējām

Sporta zvaigznes
2023. gada 20. septembrī 05:18 2023. gada 20. septembrī 05:18
  Jauns.lv
Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris Luka Banki intervijā TV24 atzīst, ka trenera darbs nekādi nenāk par labu viņa balsij. „Ar šādu balsi es nevarētu būt dziedātājs,” smej Banki.

Metodes vai noslēpuma, kā rūpēties par savu darba instrumentu – balsi Lukam Banki neesot. „Nē, tāda nav. Tas pat ir bīstami. Un man tas nepatīk... Es saprotu, ka izklaide spēļu laikā ir svarīga, bet visa tā mūzika un troksnis padara mūsu darbu sarežģītu. Tur ir tik skaļi, bet mums ar spēlētājiem ir jākomunicē. Un tādā stresainā situācijā tas nepalīdz.


Spēļu laikā mēs cenšamies komunicēt bez vārdiem, ar zināmiem signāliem, bet negribam arī, lai šos signālus nolasa pretinieks. Tāpēc mēs tomēr sarunājamies, bet tas ir liels stress balsij. Teiksim tā, ar šādu balsi es nevaru būt dziedātājs,” smej treneris, piebilzdams, ka tādējādi viņam izpaliek vēl viena iespējamā nodarbošanās. „Mēs jau izslēdzam divas nodarbošanās – dziedātāju un lauksaimnieku. Tā arī nonākam pie tā, kāpēc esmu treneris. Tas ir palicis pēdējais iespējamais.”

Saistītās ziņas

VIDEO: kurš steiks, kurš pica, bet kurš trifele? Luka Banki Latvijas izlases basketbolistus salīdzina ar itāļu virtuves ēdieniem
Banki: Esam pelnījuši zeltu, pateicoties saviem atbalstītājiem
Banki: ticu, ka mūsu spēlētājiem pat vairs nevajag treneri

Citi šobrīd lasa

Sirds ķirurgs dalās ar pirmajām pazīmēm, kas liecina, ka jums varētu būt problēmas ar sirdi
Kaunoties atzīties, ka dzīve ārvalstīs ir šausmu pilna, latviešu sievietes turpina dzīvot necilvēcīgos apstākļos 4
Viļņā meklē 13 gadu veco Medu; policija lūdz šo nesalīdzināt ar meitenes nolaupīšanu Kauņā
Pievienot komentāru