MTB ritenbraucējam Blūmam sestā vieta pasaules čempionāta īsajā distancē
Latvijas vadošais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms.
2023. gada 11. augusts, 11:46

Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms ceturtdien Lielbritānijā pasaules čempionātā MTB izcīnīja sesto vietu īsajā distancē.

55 sportistu vidū viņš uzvarētājam austrālietim Semjuelam Geizam piekāpās astoņas sekundes.

Geizs trasi veica 20 minūtēs un 27 sekundēs, bet otro vietu ar tādu pašu laiku izcīnīja Francijas pārstāvis Viktors Koreckis.

Bronzas medaļu izcīnīja brits Tomass Pidkoks, pārējiem medaļniekiem zaudējot divas sekundes.

Ceturtais četras sekundes aiz uzvarētāja bija DĀR riteņbraucējs Elans Heterlijs, bet piektais - dānis Sebastians Fini Karstensens, kurš uzvarētājam zaudēja piecas sekundes.

Iepriekšējā gadā Blūms izcīnīja piekto vietu, kas ir viņa karjerā labākais rezultāts kādā no pasaules čempionāta disciplīnām.

Sacensības notiek pa īsāku apli nekā olimpiskajā krosā (XCO) pieņemts. Trasē iekļauts vairāk mākslīgo šķēršļu.

Sestdien Blūms startēs pamatdisciplīnā - XCO sacensībās.