Ostapenko un Kičenokai pašā nelaikā lietus pārtrauktajā spēlē tomēr izdodas uzvarēt
Ostapenko ar Kičenoku palika punkta attālumā no uzvaras spēlē
2023. gada 10. augusts, 23:37

Latvijas tenisistes Aļonas Ostapenko un Ukrainas pārstāves Ludmilas Kičenokas mačs Monreālas "WTA 1000" dubultspēļu turnīra otrajā kārtā ceturtdien tika pārtraukts lietus dēļ situācijā, kad trešajā setā viņas bija viena punkta attālumā no uzvaras visā spēlē. Vēlāk gan spēle tika atsākat un Ukrainas/Latvijas pāris izcīnīja uzvaru.

Latvijas tenisa princese Aļona Ostapenko un viņas emocijas - uzvaras priekā un zaudējuma rūgtumā

Ar sesto numuru sacensībās izsētais pāris ar 3-6, 6-2, 10:8 pārspēja polieti Magdu Linetu un amerikānieti Bernadu Peru.

Supertaibreikā pie rezultāta 5:3 lietus dēļ mačs tika pārtraukts un atsākts vēlāk.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu Ostapenko nopelnījusi 190 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Latvijas/Ukrainas duets ar 6-7 (6:8), 6-4, 10:8 pieveica mājinieces Eženiju Bušāru un Rebeku Marino.

Vienspēļu sacensībās Ostapenko pirmajā kārtā ar 6-7 (7:9), 6-0, 6-7 (8:10) zaudēja amerikānietei Dženiferai Breidijai.

Turnīrs Monreālā norisinās uz cietā seguma.