foto: Zane Bitere/LETA
FOTO: Latvija saņem ielūgumu uz Parīzes olimpiskajām spēlēm
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks (no kreisās) un LOK prezidents Jānis Buks ar saņemto Starptautiskās Olimpiskās komitejas ielūgumu dalībai Parīzes olimpiskajās spēlēs 2024. gadā.
Citi sporta veidi
2023. gada 31. jūlijs, 14:08

FOTO: Latvija saņem ielūgumu uz Parīzes olimpiskajām spēlēm

Jauns.lv/LETA

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) šodien saņēma oficiālu ielūgumu uz 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Ielūgums LOK tika piegādāts plkst.12 organizācijas birojā "Rimi" Olimpiskā centra biroja ēkā, Grostonas ielā 6B.

"Fantastisks notikums Latvijas sporta dzīvē. Šodien beidzot esam saņēmuši oficiālu ielūgumu piedalīties Parīzes olimpiskajās spēlēs," pēc ielūguma saņemšanas sacīja LOK prezidents Jānis Buks. "Šis ir tāds liels notikums, jo, atskatoties pagātnē, iepriekšējās olimpiskās spēles pagāja Covid-19 gaisotnē ar milzīgiem ierobežojumiem. Vēl viens nozīmīgs fakts ir, ka olimpiskās spēles atgriezušās Eiropā."

"Laikā līdz olimpiskajām spēlēm mums joprojām būs milzīgi izaicinājumi, kas saistīti ar karu Ukrainā, bet es ticu tam, ka mēs gudri tiksim tam visam pāri un mums būs fantastiska olimpiskā komanda, kas atvedīs mājās daudz iemeslu, lai mēs varētu lepoties," piebilda Buks.

Kā zināms, SOK vēl nav pieņēmusi galīgo lēmumu par Krievijas un Baltkrievijas sportistu startu Parīzes olimpiskajās spēlēs, taču abām agresorvalstīm netika nosūtīti ielūgumi. 

Parīzes olimpiskās spēles notiks no 2024. gada 26. jūlija līdz 11. augustam.