Boržisas trīs vārti sekmē Brazīlijas uzvaru pār Panamu
Ari Boržisa.
2023. gada 24. jūlijs, 16:55

Brazīlijas sieviešu futbola izlase, pateicoties Ari Boržisas trīs vārtiem, pirmdien izcīnīja panākumu Pasaules kausa finālturnīra pirmajā mačā.

F apakšgrupas spēlē Brazīlija ar rezultātu 4:0 (2:0) pārspēja Panamas futbolistes.

Boržisa pirmos vārtus guva mača 19. minūtē, bet, tuvojoties pirmā puslaika izskaņai, viņai izdevās dubultot pārsvar

Otrā puslaika ievadā pēc Boržisas piespēles Panamas vārtos bumbu raidīja Bia Zanerato. 20 minūtes līdz pamatlaika beigām Boržisa pārspēja pretinieču vārtsardzi trešo reizi, panākot 4:0 Brazīlijas labā.

Pēc pirmās kārtas F apakšgrupas līdere ir Brazīlija ar trīs punktiem, Francijai un Jamaikai ir pa vienam punktam, bet Panama nav tikusi pie punktiem.

Futbolistes par Pasaules kausa trofeju cīnās devīto reizi, šogad pirmo reizi piedaloties 32 komandām.

Pirms četriem gadiem Francijā notikušā finālturnīra finālā ASV ar 2:0 uzvarēja Nīderlandi un ceturto reizi svinēja panākumu šajā turnīrā, izcīnot trofeju otro reizi pēc kārtas. Divreiz meistarsacīkstēs uzvarējusi Vācija, bet pa vienam titulam ir Norvēģijai un Japānai.