Meksikas klubs "Leon" uzvar CONCACAF Čempionu līgā
"Leon" futbolisti priecājas par panākumu.
2023. gada 5. jūnijs, 11:24

Meksikas futbola klubs "Leon" svētdien uzvarēja Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību jūras (CONCACAF) Čempionu līgā.

Fināla atbildes spēlē "Leon" viesos ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja MLS vienību "Los Angeles" un divu maču summā uzvarēja ar 3:1.

Vienīgie vārti tika gūti 20. minūtē, kad Leonas futbolisti sarāva Losandželosas komandas aizsardzību, 1:0 panākot Lukasam di Jorio.

Losandželosas komandu no zaudējuma neglāba arī slavenā itāļu aizsarga Džordžo Kjellīni atgriešanās laukumā pēc traumas izārstēšanas. Viņš gan spēlēja tikai pirmo puslaiku.

CONCACAF Čempionu līgā 15 sezonu laikā 14 reizes uzvarējuši Meksikas klubi, no tiem visvairāk titulu - pieci - ir "Monterrey". Pērn Sietlas "Sounders" pārtrauca meksikāņu dominanci, finālā pārspējot Mehiko UNAM.