"Galatasaray" atgriežas Turcijas futbola tronī
Stambulas "Galatasary" futbolisti līksmo par titula izcīnīšanu.
2023. gada 31. maijs, 11:12

Stambulas "Galatasaray" futbola komanda otrdien nodrošināja Turcijas čempiones titulu, zeltu izcīnot 23. reizi vēsturē.

"Galatasaray" viesos ar rezultātu 4:1 (2:1) pārspēja Ankaras komandu "Ankaragucu".

Pirmajā puslaikā viesiem divus vārtus guva no Parīzes "Saint-Germain" īrētais Mauro Ikardi, bet mājiniekiem ar vārtu guvumu atbildēja Milsons. Vēl divus precīzus sitienus otrajā puslaikā pievienoja Barišs Jilmazs un Seržiu Oliveira.

Trīs no četriem vārtu guvumiem ar pēdējām piespēlēm piedalījās Kerems Aktirkolu.

"Galatasaray" svētdien savā sezonas pēdējā spēlē tiksies ar tiešo konkurenti Stambulas "Fenerbahce", kuru apsteidz par pieciem punktiem. "Galatasaray" nodrošinājusi vietu UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā, bet "Fenerbahce" un "Bešiktaš" - Eiropas līgas kvalifikācijā. Savukārt pērn Rīgā UEFA Konferences līgas ietvaros pabijušais Stambulas "Bašakšehir", kura kvēls atbalstītājs ir no jauna ievēlētais Turcijas līderis Redžeps Tajips Erdogans, pašlaik ieņem vien piekto pozīciju tabulā, bez iespējām pacelties augstāk.

Iepriekšējo reizi "Galatasaray" par čempioni tika kronēta 2019. gadā, bet pērn samierinājās ar kluba vēsturē visu laiku zemāko 13. vietu.