2023. gada 30. aprīlis, 23:35

"Napoli" spēlē neizšķirti pret "Salernitana" un vēl nekļūst par Itālijas A sērijas uzvarētājiem

"Napoli" futbolisti jau svētdien varēja kļūt par šīs sezonas Itālijas čempioniem, taču, spēlējot neizšķirti pret "Salernitana", neizmantoja iespēju un vēl nenodrošināja triumfu Itālijas A sērijā.

"Napoli" savā laukumā dueli pret "Salernitana" noslēdza ar rezultātu 1:1 (0:0).

Otrajā puslaikā mājiniekus vadībā izvirzīja Matiass Oliveira, kurš raidīja bumbu viesu vārtos ar galvu pēc Džakomo Raspadori izspēlēta stūra sitiena.

Sešas minūtes līdz pamatlaika beigām "Salernitana" izlīdzināja rezultātu, kad ar precīzu sitienu no tuvas distances izcēlās Bulaje Dia.

Neapoles komandai arī nākamās kārtas mačā būs iespēja nodrošināt čempiontitulu pirmo reizi kopš 1990.gada, jo svētdien Milānas "Inter" ar 3:1 (0:1) pārspēja otrajā vietā esošo Romas "Lazio".

Pēc 32 spēļu kārtām "Napoli" vienība sakrājusi 79 punktus un atrodas pirmajā vietā Itālijas A sērijā un apsteidz tuvāko sekotāju "Lazio" par 18 punktiem.