foto: Evija Trifanova/LETA
Gulbis ATP rangā atgūst četras pozīcijas
Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis.
Citi sporta veidi
2023. gada 11. aprīlis, 11:34

Gulbis ATP rangā atgūst četras pozīcijas

Jauns.lv/LETA

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis jaunajā Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā atguvis vēl četras pozīciju un ieņem 363.vietu.

Latvijas otrā rakete Roberts Štrombahs tikmēr atkāpies par trim vietām un šonedēļ ieņem 450.pozīciju, Kārlis Ozoliņš (dalīta 1233.) ir par vienu vietu augstāk nekā iepriekš, bet Mārtiņš Rocēns atguvis divas vietas un ieņem dalītu 1860.pozīciju.

Pirmo pozīciju saglabā serbs Novaks Džokovičs, otro - spānis Karloss Alkarass, bet trešais rangā joprojām ir grieķis Stefans Cicips. Labāko četriniekā ielauzies norvēģis Kaspers Rūds, kamēr vienu pozīciju zaudējis neitrālais tenisists Daņiils Medvedevs. Sestais joprojām ir neitrālais tenisists Andrejs Rubļovs, septītais - kanādietis Fēliks Ožē-Aljasims, bet uz astoto vietu no devītās pakāpies itālis Janiks Siners, kas uz leju nobīdījis dāni Holgeru Rūni. Labāko desmitnieku tāpat kā pirms nedēļas noslēdz amerikānis Teilors Frics.

Latvijas pirmais numurs dubultspēļu rangā Miķelis Lībietis veicis trīs vietu kāpumu un tagad ieņem 281.pozīciju, trīs vietas augstāk ir arī Štrombahs (621.), par divām vietām zemāk ir Ozoliņš (1211.), bet Rocēns atguvis trīs vietas un ieņem dalītu 1556.pozīciju.