Itālijas čempionāta līdervienība "Napoli" piedzīvo smagāko neveiksmi sezonā
Aleksis Sālemākerss dodas pēc vārtu guvuma, neraugoties uz vairāku "Napoli" futbolistu pretestību.
2023. gada 3. aprīlis, 11:14

Itālijas A sērijas futbola čempionāta līdervienība "Napoli" svētdien piedzīvoja smagāko zaudējumu sezonā.

Neapolieši savā laukumā ar rezultātu 0:4 (0:2) kapitulēja trešās vietas īpašniecei "AC Milan".

Mača 17. minūtē pēc Brahima Diasa piespēles Rafaēls Leāu pārcēla bumbu pāri vārtsargam Aleksam Meretam un panāca 1:0. Astoņas minūtes vēlāk Diass soda laukumā veiksmīgi apstrādāja bumbu un ar sitienu no tuvas distances dubultoja pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā, 59. minūtē, Leāu nomānīja pretinieku aizsargus un panāca jau 3:0. Pēc astoņām minūtēm Aleksis Sālemākerss individuāli apspēlēja vairākus neapoliešus un guva ceturtos vārtus.

Abu komandu ceļi krustosies arī UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā.

"Esam gandarīti par sniegumu, taču jāpatur prātā, ka tā ir tikai viena spēle. Šodienas rezultātam nebūs nekādas nozīmes UEFA Čempionu līgā, jo tas ir pavisam cits turnīrs," teica milāniešu galvenais treneris Stefāno Pjoli.

Pēc 28 kārtām "Napoli" komandai ir 71 punkts, 16 punktus aiz muguras ir Romas "Lazio", bet vēl četrus punktus zaudē "AC Milan". Punktu aiz tās ir Milānas "Inter" un "AS Roma".