Čehijas futbolisti Eiropas čempionāta kvalifikāciju pret Poliju sāk vētraini
Čehijas izlases spēlētāji priecājas par vārtiem.
2023. gada 25. marts, 00:07

Čehijas vīriešu futbola izlase piektdien 2024.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pirmajā mačā pārliecinoši uzvarēja Poliju. Mačs Prāgā noslēdzās ar rezultātu 3:1 (2:0) mājinieku labā.

Laukuma saimnieki maču sāka jaudīgi - jau spēles 28.sekundē Ladislavs Krejčī pēc auta iemetiena soda laukumā uzvarēja gaisa divcīņu un guva vārtus. Čehiem ar to nebija gana un Tomāšs Čvančara pēc nepilnām divām minūtēm, saņemot piespēli no kreisās malas, izpildīja precīzu raidījumu no tuvas distances - 2:0.

Mača 64.minūtē poļi soda laukumā nepieskatīja Janu Kuhtu, kurš netraucēts guva trešos vārtus čehu labā. Četras minūtes pirms pamatlaika beigām pēc stūra sitiena vienus vārtus atguva Damjans Šimaņskis.

Otrā E grupas spēlē Moldova mājās izrāva neizšķirtu 1:1 (0:1) pret Fēru salām. Viesus 27.minūtē vadībā izvirzīja Madss Mikelsens, bet četras minūtes pirms pamatlaika beigām ar precīzu 11 metru soda sitienu 1:1 panāca Jons Nikolaesku.

Albānija šajā spēļu kārtā nepiedalās.

Finālturnīrā iekļūs desmit grupu pirmo divu vietu ieguvējas, bet vēl trīs finālturnīra dalībnieki 2024.gada martā tiks noskaidroti Nāciju līgas A, B un C līgu "play-off" spēlēs.

Eiropas čempionāts no 2024.gada 14.jūnija līdz 14.jūlijam norisināsies desmit Vācijas pilsētās.