Džokovičs kļūst par desmitkārtēju Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāju
Novāks Džokovičs ar triumfu atgriežas "Australian Open"
2023. gada 29. janvāris, 14:03

Serbijas tenisists Novāks Džokovičs svētdien kļuva par desmitkārtēju Austrālijas atklātā čempionāta uzvarētāju. Ranga piektais numurus Džokovičs finālmačā ar rezultātu 6-3, 7-6 (7:4), 7-6 (7:5) pārspēja planētas ceturto raketi Stefanu Cicipu no Grieķijas.

Džokovičs izcīnīja savu 22. "Grand Slam" titulu karjerā, kas ir tikpat daudz, cik rekordistam spānim Rafaelam Nadalam un par diviem vairāk nekā karjeru beigušajam šveicietim Rodžeram Federeram. Ar "Australian Open" desmit trofejām viņš ir pārliecinoši titulētākais Melburnas turnīrā.

Uzvara sezonas pirmajā "Grand Slam" turnīrā ļaus Džokovičam atgriezties ATP ranga pirmajā pozīcijā.

Džokovičs "Australian Open" svinējis 28 uzvaras pēc kārtas un Melburnā viņš bijis nepārspēts četrās sacensībās pēc kārtas, kurās piedalījies. Džokovičs nav vakcinējies pret Covid-19 un šī iemesla dēļ viņam pērn tika liegta dalība Austrālijas atklātajā čempionātā.

Toreiz un tagad: kā Covid-19 mainījis "Australian Open"

Toreiz un tagad: kā Covid-19 mainījis "Australian Open" tenisa turnīru.

Tenisa zvaigzne Novāks Džokovičs, amatpersonu pavadīts, tiek deportēts no Austrālijas

Bēgļiem paredzētā viesnīca "Park Hotel", kur uzturās tenisa zvaigzne Džokovičs

Austrālijā uz turnīru neielaistais serbu tenisists Novaks Džokovičs pašreiz uzturas imigrācijas viesnīcā Melburnā, kurā bēgļi un patvēruma meklētāji mēdz dzīvot ...

Džokovičs pret Nadalu - milžu cīņa Melburnas finālā

Planētas pirmā rakete vīriešu tenisā Novaks Džokovičs svētdien Melburnā triumfēja sezonas pirmajā "Grand Slam" turnīrā - Austrālijas atklātajā čempionātā. Džokovičs ...