Irākā futbola līdzjutēju radītais haoss pirms Persijas līča kausa finālmača beidzas traģiski

Vismaz viens cilvēks gājis bojā un vairāki desmiti tika ievainoti ceturtdien līdzjutējiem mēģinot iekļūt stadionā Basrā, kur plānota Persijas līča kausa izcīņas finālspēle futbolā.

Irākā futbola līdzjutēju radītais haoss pirms Pers...

Persijas līča kausa izcīņas finālspēlē mājiniece Irāka šodien tiksies ar Omānu.

"Vismaz viens cilvēks ir miris un vairāki desmiti guvuši dažādas traumas," ceturtdien apstiprināja Basras mediķi.

"Daudzi līdzjutēji, liela daļa bez biļetēm mēģināja iekļūt stadionā," teikts Irākas Iekšlietu ministrijas paziņojumā.

Daudzi līdzjutēji stadionā mēģināja iekļūt bez biļetēm.

Persijas līča kausa izcīņa šogad norisinās jau 25. reizi. Šogad tajā piedalās astoņas komandas.

Pusfinālā Irāka ar 2:1 pārspēja nesen notikušā Pasaules kausa rīkotāju Kataru, bet Omāna ar 1:0 uzvarēja iepriekšējo čempioni Bahreinu. Tāpat Omāna grupu turnīra izšķirošajā mačā pieveica vienīgo valstsvienību, kas Pasaules kausā uzvarēja nākamo čempioni Argentīnu - Saūda Arābiju -, kuru gan grupu turnīrā izdevās uzvarēt arī Irākai.