foto: Evija Trifanova/LETA
Gulbis ATP rangā atkāpjas par trīs pozīcijām
Latvijas tenisa pirmā rakete un Tenisa savienības prezidents Ernests Gulbis.
Citi sporta veidi
2023. gada 16. janvāris, 11:30

Gulbis ATP rangā atkāpjas par trīs pozīcijām

Jauns.lv/LETA

Latvijas vīriešu tenisa pirmā rakete Ernests Gulbis pirmdien publicētajā Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) rangā zaudējis trīs pozīcijas un ieņem 314. vietu.

Gulbis patlaban aizvada sezonas pirmās sacensības un pirmdien Tenerifē centīsies kvalificēties "Challenger" turnīra pamatsacensībām.

Latvijas otrā rakete Roberts Štrombahs ir par divām vietām zemāk nekā iepriekš (488.), Kārlis Ozoliņš savu pozīciju nemaina (dalīta 1215.), bet Mārtiņš Rocēns pakāpies par četrām vietām augstāk (dalīta 1862.).

Ranga augšgalā pirms punktu vākšanas Austrālijas atklātajā čempionātā izmaiņu nav. Pirmais rangā joprojām spānis Karloss Alkarass, kuram seko tautietis Rafaels Nadals, bet labāko trijnieku noslēdz norvēģis Kaspers Rūds. Ceturtais ir grieķis Stefans Cicips, piektajā pozīcijā atrodas serbs Novāks Džokovičs, sestais ir neitrālais sportists Andrejs Rubļovs, tālāk seko kanādietis Fēlikss Ožē-Aljasims un cits neitrālais sportists Daņiils Medvedevs. Devītais ir amerikānis Teilors Frics, bet labāko desmitnieku noslēdz dānis Holgers Rūne.

Latvijas pirmais numurs dubultspēļu rangā Miķelis Lībietis pakāpies par četrām vietām un ieņem 368.pozīciju, arī Štrombahs pakāpies par četrām ailītēm (574.), Ozoliņš savu pozīciju nemaina (1212.), kamēr trīs vietu kāpums padevis Rocēnam (dalīta 1553.).