Indrašim rezultatīva piespēle zaudētā Vācijas čempionāta spēlē
2022. gada 27. novembris, 20:44

Latvijas hokejists Miks Indrašis svētdien Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču tas neglāba Šveningeres "Wild Wings" no zaudējuma pagarinājumā, kamēr citā mačā sagrāvi piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas "Roosters".

"Wild Wings" viesos ar rezultātu 2:3 (0:1, 1:0, 1:1, 0:1) piekāpās Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" hokejistiem.

Pēc Indraša piespēles, spēlējot vairākumā, spēles 28. minūtē vārtus guva Taisons Spinks, izlīdzinot rezultātu 1:1.

Indrašis kopā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā arī uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Daugaviņa pārstāvētā "Roosters" izbraukumā ar rezultātu 1:7 (0:2, 1:3, 0:2) atzina Ķelnes "Haie" pārākumu.

Daugaviņš laukumā bija 16 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā zaudēja vienā iemetienā, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -4.

DEL turnīra tabulā "Roosters" ar 29 izcīnītiem punktiem 22 mačos atrodas 11. vietā 15 komandu konkurencē, kamēr "Wild Wings" ar 25 punktiem atrodas divas pozīcijas zemāk.