foto: Margarita Vigule/Optibet virslīga
Bijušo Latvijas izlases futbolistu Ritu Krjaukli diskvalificē uz diviem gadiem
Ritus Krjauklis, ļoti iespējams, savas futbolista karjeras pēdējās spēlēs aizvadīja FC "Daugavpils" kreklā.
2022. gada 14. septembris, 12:22

Bijušo Latvijas izlases futbolistu Ritu Krjaukli diskvalificē uz diviem gadiem

Jauns.lv/LETA

Bijušais Latvijas izlases aizsargs un līdzšinējais "Daugavpils" kluba spēlētājs Ritus Krjauklis diskvalificēts uz diviem gadiem, trešdien ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF).

Kā norāda LFF, diskvalifikācija piespriesta izskatot futbolista iespējamu dalību spēļu rezultātu ietekmēšanas mēģinājumos.

"Diskvalifikācija Ritum Krjauklim piemērota, pamatojoties uz nesadarbošanos ar LFF Godīgas spēles un ētikas komiteju," teikts LFF paziņojumā. "Vienlaikus LFF Godīgas spēles un ētikas komiteja izsaka pateicību par sadarbību futbolista līdzšinējam klubam BFC "Daugavpils" lietas apstākļu noskaidrošanā, kā arī apliecina, ka komitejai pret klubu nav nekādu pretenziju vai aizdomu saistībā ar iesaisti iespējamās nelikumīgās darbībās spēļu rezultātu ietekmēšanā."

"Starptautiskajai Futbola federāciju asociācijai (FIFA) tiek lūgts spēlētājam piemēroto diskvalifikāciju paplašināt starptautiski. Pilns lietas nolēmums tiks nodrošināts 30 dienu laikā. Plašākus komentārus LFF Godīgas spēles un ētikas komiteja šajā lietā līdz tam nesniegs. Apelācijas iesniegšanas termiņš tiek skaitīts no pilna nolēmuma nodrošināšanas brīža," teikts LFF paziņojumā.

36 gadus vecais Krjauklis futbolista karjeru uzsāka dzimtās pilsētas komandā "Ilūkste", pēc kā 2002. gadā pievienojās Daugavpils "Dinaburg". Karjeras turpinājuma Krjauklis Latvijā spēlēja arī "Liepājas metalurgs", "Ventspils", Jūrmalas "Spartaks" un RFS vienībās, bet ārvalstīs spēlēja Azerbaidžānā, Dienvidāfrikā, Malaizijā un Ķīnā.

Pirms šīs sezonas aizsargs atgriezās Latvijā un šosezon virslīgā "Daugavpils" rindās laukumā devās 16 mačos ar vārtu guvumiem neizceļoties.

Latvijas valstsvienības rindās Krjauklis no 2009. līdz 2012. gadam aizvadīja 22 spēles.