foto: LETA
Latvijas izlases nākamā pretiniece Deivisa kausa mačā būs Dominikānas Republika
Latvijas vīriešu tenisa izlases spēlētāji Kārlis Ozoliņš un Ernests Gulbis
Citi sporta veidi
2022. gada 31. marts, 23:22

Latvijas izlases nākamā pretiniece Deivisa kausa mačā būs Dominikānas Republika

Jauns.lv / LETA

Latvijas vīriešu tenisa izlases nākamā pretiniece Deivisa kausa Pasaules otrās grupas mačā būs Dominikānas Republika, ceturtdien paziņoja Starptautiskā Tenisa federācija (ITF).

Cīņa notiks 16.-17. vai 17.-18.septembrī.

Citos Pasaules otrās grupas mačos tiksies Urugvaja un Ķīna, Libāna un Monako, Lietuva un Ēģipte, Taizeme un Bolīvija, Taivāna un Honkonga, Slovēnija un Igaunija, Tunisija un Grieķija, Salvadora un Dānija, Polija un Indonēzija, Bulgārija un DĀR, Barbadosa un Īrija.

Ozoliņš un Gulbis dubultspēlē izcīna Latvijai otro uzvaru Tallinā

Tenisa centrā "Tondi" trešdien Igaunijas-Latvijas tenisa izlašu turnīra "Merks Cup" trešajā mačā Latvijas tenisisti Ernests Gulbis un Kārlis Ozoliņš svinēja ...

gallery icon
49

Pasaules pirmās grupas mačos spēlēs Austrija pret Pakistānu, Kolumbija pret Turciju, Izraēla pret Čehiju, Uzbekistāna pret Japānu, Ekvadora pret Šveici, Peru pret Čīli, Portugāle pret Brazīliju, Norvēģija pret Indiju, Ukraina pret Ungāriju, Slovākija pret Rumāniju, Somija pret Jaunzēlandi un Bosnija un Hercegovina pret Meksiku.

Pirmās grupas pāru uzvarētājas nodrošinās vietu Deivisa kausa kvalifikācijā, kas dos iespēju iekļūt Deivisa kausa finālturnīrā.

Pirmās grupas zaudētājas un otrās grupas uzvarētājas cīnīsies pirmās grupas "play-off" turnīrā, bet otrās grupas zaudētājas "play-off" spēlēs tiksies ar labākajām izlasēm trešās grupas reģionālajos turnīros.

Ernests Gulbis Tallinā pieveic Igaunijas labāko tenisistu

Tenisa centrā "Tondi" trešdien Igaunijas - Latvijas tenisa izlašu turnīra "Merks Cup" piektajā mačā Latvijas tenisists Ernests Gulbis pieveica Jirgenu ...

gallery icon
23

Jau ziņots, ka marta sākumā duelī par vietas saglabāšanu Deivisa kausa Pasaules otrajā grupā Latvijas izlase ar kapteini Ernestu Gulbi laukumā ar 3-2 pārspēja Taizemi.

Deivisa kauss ir galvenās tenisa sacensības vīriešu izlasēm, ko organizē Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) jau kopš 1900.gada. Sākotnēji tās tika organizētas kā sacensības starp ASV un Lielbritānijas izlasēm, bet šobrīd tās ir lielākās ikgadējās starptautiskās komandu sacensības. Latvijas izlase šajā turnīrā piedalās kopš 1993.gada.