Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
“Lamborghini Hurácan GT3 EVO” automašīna. (Foto: Publicitātes foto)

Latvijas uzņēmums mirdzēs pasaulslavenajās Deitonas 24 stundu sacīkstēs

Citi sporta veidi
13. janvārī 16:10 2022. gada 13. janvārī 16:10
  Jauns.lv
Sestdien, 29. janvārī sāksies viens no pasaulēs prestižākajām autosacīkstēm – Deitonas 24 stundu izturības sacensības, kurās šogad ļoti cieša saistība būs arī ar kādu Latvijas uzņēmumu.

Šogad starptautiskajā Deitonas spīdveja trasē Floridā uz “Rolex 24 At Daytona” sacensību starta plānots iziet vairāk nekā 60 automašīnām, kuru vidū arī Vācijas komanda no Drēzdenes “T3 Motorsport” ar jaudīgo “Lamborghini Hurácan GT3 EVO”, ko rotās “Valmiera Glass” uzraksts.

Kā ziņo Valmieras novada mājaslapa, “T3 Motosport” komandu privāti atbalstīja “Valmieras stikla šķiedra” valdes priekšsēdētājs Stefans Jugels.

Kā norāda “Valmieras stikla šķiedra” un tās meitas uzņēmums “Valmiera Glass”, ar stikla šķiedru mašīnas tiek padarītas ātrākas un drošākas. Šīs sporta automašīnas veiktspējas uzlabošanai izmantota stikla šķiedra. Dzinējā, izplūdes sistēmā, karstuma pārsegā, kabeļos, riepu arkās, bremžu uzlikās un citviet, kur ir nepieciešama augsta siltuma, elektro un skaņas izolācija. Stikla šķiedras produkti ir lieliski materiāli pielietojumā, kur nav pieļaujamas temperatūras svārstības vai izplatība un ir ierobežots pieļaujamais vibrāciju un skaņu līmenis.

“T3 Motorsport” neslēpj, ka Deitonā ir gatavi cīnīties par uzvaru savā klasē.

 

Citi šobrīd lasa

Gribēja bērnu pulciņu, bet nebija neviena... Kāda patiesībā bija leģendārā Anna Brigadere
Futbolistam Denijam Hodžsonam no jauna piestiprināts gabals viņa galvaskausa
Sestdien Latvijā konstatēti 4753 jauni Covid-19 gadījumi un saņemtas ziņas par divu saslimušo nāvi 5
Pievienot komentāru