Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Edijs Pālens/LETA

TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" pret Pekinas "Kuņluņ Red Star" centīsies sākt uzvaru sēriju

2021. gada 26. decembrī 14:30 2021. gada 26. decembrī 14:30
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas 41. spēli aizvada savā laukumā pret Pekinas "Kuņluņ Red Star". Mača sākums 16:00. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Rīgas "Dinamo" pret Pekinas "Kuņluņ Red Star" centīsies sākt uzvaru sēriju

Gaidām ciemos Hārtliju 18:32

Nākamo spēli "Dinamo" aizvadīs 28. decembrī, kad Rīgā viesosies Gagarina kausa īpašnieki Omskas "Avangard" un Latvijas izlases bijušais galvenais treneris Bobs Hārtlijs.

Pēcspēles metieni 18:26

Meija tradicionāli met tālajā stūrī, Smits ripu atvaira.

Hudāčeks ar nūju uz vārtu līnijas aptur Ričija mesto ripu.

Červenijs neapspēlē vārtsargu.

Hudāčeks cimdā tver Vereka metienu.

Dārziņš skaisti ar roku kustībām apmāna Smitu. 1:0!

Lokharts neapspēlē Hudāčeku

Jeļisejevs ar metienu pārspēj Smitu. 2:0!

Hudāčeks atvaira Jipa metienu. “Dinamo” uzvara!

Otrā pēc kārtas! 18:26

"Dinamo" šī ir otrā uzvara pēc kārtas, turklāt izdevies pārtraukt savā laukumā zaudētu septiņu spēļu sēriju.

Šis panākums vēl neļauj pamest pēdējo vietu Rietumu konferences tabulā.

Pagarinājums beidzies 18:20

"Dinamo" iztur divas minūtes mazākumā un pat atbild ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Uzvarētājs tiks noskaidrots pēcspēles metienos.

Noraidījums "Dinamo" 18:16

63. minūte. Par bloķēšanu divas minūtes nopelna Karjalainens.

Sācies pagarinājums 18:13

Pamatlaikā "Dinamo" par vārtiem meta 52 reizes!

Vārti! “Dinamo” – “KunLun Redstar” 2:2 18:09

60. minūte. Skārletam izdodas saglabāt ripu uzbrukuma zonā un ar plaukstas metienu tālajā stūrī beidzot tiek gūti vārti. Līdz pamatlaika beigām palikušas septiņas sekundes. "Dinamo" ir izglābuši vienu punktu un cīnīsies par uzvaru pagarinājumā.

60. minūte 18:08

"Dinamo" divas minūtes spēlē petinieka zonā, tomēr milzīgo pārsvaru neizdodas pārvērst vārtu guvumā. Vēl nepilna pus minūte jau ar tukšiem vārtiem.

56. minūte 18:03

"Dinamo" turpina uzbrukt. Pēdējās minūtēs bīstami meta Karjalainens, Karsums, Lorito. Allaž precīzi spēlē Smits.

53. minūte 17:59

Vārtsargs Smits paspēj uzlikt cimdu uz vārtu priekšā esošas ripas kādu sekundes desmitdaļu ātrāk par Karsumu, kurš to bija gatavs raidīt vārtos.

50. minūte 17:54

"Dinamo" iztur mazākumu un saglabā cerības šajā spēlē izcīnīt kādu punktu.

Noraidījums "Dinamo" 17:51

48. minūte. "Dinamo" uzbruka daudz un dažādi, taču tagad būs jāspēlē mazākumā, par klupināšanu divas minūtes laukuma vidū nopelna Hismanutdinovs.

44. minūte 17:44

"Kunlun Redstar" spēlē pilnā sastāvā.

Vārti! “Dinamo” – “KunLun Redstar” 1:2 17:40

42. minūte. Pēc uzvarēta iemetiena Jeļisejevs no zonas vidus precīzi met vārtu stūrī. Lielā vairākuma realizācijai vajadzēja 35 sekundes. "Dinamo" turpinās spēlēt vairākumā.

Divi noraidījumi "Kunlun Redstar" 17:37

42. minūte. Par klupināšanu pretinieka zonā divas minūtes nopelna Spensers Fo, par skaitliskā sastāva pārkāpumu visa komanda. Pilnas divas minūtes formātā "5 pret 3", lai gūtu pirmos un varbūt vēl kādus vārtus.

Sācies trešais periods 17:34

“Dinamo” vairāk par diviem vārtiem spēlē savā laukumā pēdējo reizi guvuši 15. novembrī, kad ar 3:2 tika pieveikti Vladivostokas “Admiral”. Pēc tam bijušas septiņas spēles ar vieniem vai diviem gūtiem vārtiem un septiņi zaudējumi pēc kārtas savā laukumā. Zīmīgi, ka tieši šīs mājas spēļu sērijas tika gaidītas kā lielā iespēja atgriezties cīņā par izslēgšanas spēlēm, taču tā nenotika.

Rīgas komanda pēc piecu neveiksmju sērijas pēdējā mačā pagarinājumā ar 3:2 pieveica Maskavas apgabala "Vitjaz".

Tikmēr Pekinas kluba zaudējumu sērija jau iestiepusies astoņu neveiksmju garumā, šo spēļu laikā izcīnot trīs punktus. Pēdējās trijās spēlēs piedzīvoti zaudējumi savā laukumā - ar 3:4 pagarinājumā pret Ufas "Salavat Julajev", ar 0:4 pret Ņižņijnovgorodas "Torpedo" un ar 4:6 pret Minskas "Dinamo".

Šosezon abas komandas septembra sākumā tikās Mitiščos, kur Pekinas komanda aizvada savas mājas spēles, ar 6:5 uzvarot rīdziniekiem.

Kopā KHL ietvaros abas komandas ir tikušās 11 reizes, un šī ir viena no retajām komandām, kuru "dinamieši" ir pieveikuši biežāk nekā pusē spēļu. Ķīnas klubs piecreiz uzvarējis pamatlaikā, kamēr rīdzinieki ar šādiem panākumiem var lepoties četrās spēlēs, vēl pa reizei pametot laukumu kā uzvarētāji pēc pagarinājuma un pēcspēles metieniem. Vārtus gan vairāk ir iemetuši Pekinas hokejisti (34:32).

Turnīra tabulā Rīgas "Dinamo" ar izcīnītiem 32 punktiem 40 spēlēs ieņem pēdējo vietu Rietumu grupā, kamēr "Kuņluņ Red Star", kura iedalīta Austrumu grupā, ar 24 punktiem 42 spēlēs ir līgas vājākā komanda.

Vladimiram Krikunovam galvenā trenera amatā asistē Valērijs Kuļibaba, Aleksandrs Ņiživijs, Oļegs Orehovskis un Edgars Lūsiņš. Ģenerālmenedžera pienākumus pilda Edgars Buncis.