TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" uzņem trīskārtējo KHL čempioni Kazaņas "Ak Bars"
2021. gada 18. novembris, 15:30

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas 28. maču aizvadīs savā laukumā pret līgas titulētāko komandu Kazaņas "Ak Bars". Mača sākums 17:00. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Rīgas "Dinamo" uzņem trīskārtējo KHL čempioni Kazaņas "Ak Bars"

2021-11-18 16:00
Saruna ar Valēriju Kuļibabu

Piedāvājam noskatīties Māra Siliņa sarunu ar Rīgas "Dinamo" galvenā trenera pienākuma izpildītāju Valēriju Kuļibabu, kurš neslēpj, ka Sergeja Zubova aiziešana no komandas bija kā zibens spēriens no skaidrām debesīm.

2021-11-18 16:52
Rīgas "Dinamo" sastāvs
2021-11-18 16:55
"AK Bars" sastāvs
2021-11-18 17:00
Spēle sākusies

Rīgas "Dinamo" kapteinis Lauris Dārziņš šovakar aizvadīs savu 600. spēli KHL čempionātā. Tajās sakrāti 341 (130+211) rezultativitātes punkti. Šī statistika gan attiecas tikai uz regulāro sezonu. Dārziņa rēķinā vēl ir 43 spēles Gagarina kausa izcīņā.

KHL čempionātā Dārziņš pārstāvējis tikai trīs komandas. Bez Rīgas "Dinamo" tā ir arī šodienas pretiniece Kazaņas "AK Bars" un Čeļabinskas  "Traktor".

2021-11-18 17:05
Noraidījums "Dinamo"

2. minūte. Par spēli ar augstu paceltu nūju divas minūtes nopelna Buncis. Labā ziņa, ka "AK Vars" šosezon besekmējas ar vairākumu realizēšanu. Vieniem no sezonas favorītiem šajā rādītājā ir tikai 21. vieta visā līgā.

2021-11-18 17:08
4. minūte

Statistika pagaidām nemelo. Divās mazākuma minūtēs karstasinīgākie Rīgas "Dinamo" līdzjutēji varēja nemeklēt validola paciņu, bīstami momenti pie Matsona vārtiem nebija.

2021-11-18 17:11
Vārti! "Dinamo" - "Ak Bars" 0:1

5. minūte. Rīdzinieki netiek galā ar pretinieka presingu, savā zonā zaudē ripu, kura nonāk pie ļolti labā pozīcijā esošā Lukojanova, kurš to triec vārtu tukšajā stūrī.

2021-11-18 17:13
11 sezonas Kazaņā

Pirmo vārtu autors Atjoms Lukojanovs ir Tatārijas hokeja audzēknis, kurš šo spēli iepazina Aļmetjevskā un tur VJL līmeni sāka savu profesionāļa karjeru, bet "AK Bars" komandā spēlē jau 11. sezonu pēc kārtas. Tikko viņš iemeta savus 60. vārtus KHL karjerā.

2021-11-18 17:16
Vārti! "Dinamo" - "Ak Bars" 0:2

7. minūte. Pēc Kagarļicka piespēles no iemetiena apļa ripu vārtu tuvajā stūrī triec Stīvens Kampfers. Neraugoties uz to, ka viņš deviņas sezonas aizvadījis NHL, vēl pērn spēlēja Bostonas "Bruins", Matsona šo ripu bija jātver.

2021-11-18 17:19

7. minūte. Par laika vilcināšanu jeb divām pēc kārtas nepareizām darbībām iemetienā noraidīts Tivola.

Rādīt vairāk

Sešu mājas spēļu sēriju, kas tiek noslēgta šovakar, rīdzinieki sāka sekmīgi (4:5 zaudējums "bullīšos" Sanktpēterburgas SKA un 4:1 uzvara pār Maskavas "Dinamo"), bet turpinājumā tika piedzīvotas divas neveiksmes (0:3 pret Jāņa Jaka pārstāvēto "Soči" un 1:4 pret Helsinku "Jokerit"), kā arī pēdējā cīņā ar 3:2 pieveikta Riharda Bukarta pārstāvētā Vladivostokas "Admiral".

"Ak Bars", kas ir vienīgie trīskārtējie KHL čempioni, šajā sezonā uzvaras mijušās ar zaudējumiem, taču trīs no pēdējām četrām cīņām ir izdevies uzvarēt. Pēc 2:1 panākuma pret Latvijas izlases bijušā galvenā trenera Boba Hārtlija vadīto Omskas "Avangard" un 0:2 zaudējuma pret Novosibirskas "Sibirj" kazaņieši izcīnījuši divus panākumus - 5:4 mačā ar Jekaterinburgas "Avtomobilist" un 1:0 pret Maskavas "Spartak".

Rīgas "Dinamo" ar 25 punktiem 27 spēlēs atrodas desmitajā pozīcijā Rietumu grupā, bet "Ak Bars" Austrumos ar 38 punktiem 29 dueļos ir ceturtajā vietā.

Abas komandas KHL spēkojušās 25 reizes, no kurām tikai septiņās, tai skaitā pa vienai pagarinājumā un pēcspēles metienos, uzvarējusi "Dinamo" komanda.

Šosezon tā būs abu klubu pirmā tikšanās. Iepriekšējā sezonā janvārī Kazaņā ar 5:4 pagarinājumā uzvarēja Rīgas hokejisti, bet pēc mēneša Rīgā "Ak Bars" revanšējās ar 4:3.

Rīdziniekiem savainoto spēlētāju sarakstā atrodas komandas labākais vārtu guvējs Nikolajs Jeļisejevs un pieredzējušais aizsargs Kristaps Sotnieks.

Viesiem traumēti ir trīs uzbrucēji - Nikolajs Kovaļenko, Iļja Safonovs un Pērs Lindholms.