TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" pēc pauzes spēkojas ar Rihardu Bukartu un Vladivostokas "Admiral"
2021. gada 15. novembris, 18:00

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas 27. maču aizvadīs pēc izlašu pauzes, savā laukumā uzņemot Latvijas hokeja izlases uzbrucēju Rihards Bukartu un viņa pārstāvēto Vladivostokas "Admiral" Mača sākums 19:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

2021-11-15 19:21
Rīgas "Dinamo" sastāvs:
2021-11-15 19:25
"Admiral" sastāvs:
2021-11-15 19:27
Viesi no rītdienas

Šovakar Rīgā viesojas tālākie ciemiņi jo Krievijas Tālo austrumu pilsētas Vladivostokas. Gaisa līnijā abās pilsētas šķir 7000 kilometri. Vladivostokā jau ir iestājusies rītdiena, tur pašlaik jau ir 16. novembra agrs rīts, pulkstenis 3:30.

2021-11-15 19:30
Spēles sākusies

"Dinamo" vārtos Juhans Matsons. "Admiral" vārtos Ņikita Serebrjakovs, kurš 23 spēlēs atvairījis 91,4 procentus metienu.

Latvijas izlases uzbrucējs Rihards Bukarts šovakar spēlē "Admiral" otrajā maiņā.

2021-11-15 19:35
Noraidījums "Admiral"

3. minūte. Par pretinieka turēšanu noraidīts Makarenko. "Dinamo" iepriekšējās divās spēles vairākumu realizēt neizdevās.

2021-11-15 19:36
Noraid'jums "Dinamo"

4. minūte. Gormlijs ar pretinieka turēšanu pārtrauc Artjuhina raušanos pretuzbrukumā. Pēc 23 sekundēm vairākums jau būs "Admiral".

2021-11-15 19:38
Vārti! "Dinamo" - "Admiral" 1:0

4. minūte. Formātā "4 pret 4" Tivola ieslido zonā un ļoti precīzi met vārtu augšējā stūrī

2021-11-15 19:40
6. minūte

Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā. Pie Matsona vārtiem bija vairākas karstas epizodes.

2021-11-15 19:45
11. minūte

Pirmā iespēja gūt vārtus "Dinamo" debitantam Lorito, viņa metienu atvaira Serebrjakovs.

2021-11-15 19:46

12. minūte. Par sitienu ar nūju noraidīts Moziks.

Pirms tam izcila iespēja gūt vārtus bija Karjalinenam, kurš jau apspēlējis vārtsargu, tomēr netrāpa vārtos.

Rādīt vairāk

"Admiral" komandu pārstāv latviešu uzbrucējs Rihards Bukarts, bet pagājušajā nedēļā tika ziņots, ka viņam varētu pievienoties arī Miks Indrašis un vienības stūri pārņemt Leonīds Tambijevs. Pagaidām gan Latvijas pārstāvniecība komandā nav palielinājusies.

Mājas spēļu sērijas noslēgumā "Dinamo" 18. novembrī krustos nūjas ar Kazaņas "Ak Bars". Šo sēriju rīdzinieki sāka sekmīgi (4:5 zaudējums "bullīšos" Sanktpēterburgas SKA un 4:1 uzvara pār Maskavas "Dinamo"), bet turpinājumā tika piedzīvotas divas neveiksmes (0:3 pret "Soči" un 1:4 pret Helsinku "Jokerit").

"Admiral" nesen bija sešu zaudējumu sērijā, kuru pārtraucēja iepriekšējā cīņā, 7. novembrī viesos ar rezultātu 1:0 pēcspēles metienu sērijā pārspējot Indraša iepriekš pārstāvēto Maskavas apgabala "Vitjaz".

Rīgas "Dinamo" ar 23 punktiem 26 spēlēs atrodas desmitajā pozīcijā Rietumu konferencē, bet pirmais astoņnieks ir jau septiņu punktu attālumā. "Admiral" ar 17 punktiem 27 dueļos ir 11. Austrumu konferencē.

Abas komandas KHL spēkojušās 14 reizes, no kurām deviņās uzvarējusi "Dinamo" komanda. "Admiral" iepriekšējā sezonā KHL nespēlēja. Šīs sezonas pirmajā savstarpējā spēlē Vladivostokā ar 2:1 uzvarēja Rīgas hokejisti, izšķirošos vārtus divarpus minūtes pirms pamatlaika beigām gūstot Oskaram Cibuļskim.

Izlašu pārtraukumā Rīgas kluba rindas papildināja pieredzējušais vārtsargs Jūliuss Hudāčeks, uzbrucējs Metjū Lorito un centra uzbrucējs Klāvs Veinbergs. Toties tika pārtraukts līgums ar vārtsargu Mateju Mahovski.