"Monterrey" futbolisti piekto reizi uzvar CONCACAF Čempionu līgā
Meksikas komanda "Monterrey" priecājas par panākumu.
2021. gada 29. oktobris, 13:10

Meksikas komanda "Monterrey" ceturtdien Gvadalupē uzvarēja Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) Čempionu līgā, pie titula tiekot piekto reizi vēsturē.

Finālmačā "Monterrey" ar rezultātu 1:0 (1:0) pārspēja Mehiko "America" komandu.

Vienīgie vārti tika gūti spēles devītajā minūtē, kad "America" aizsargs Sevastjans Kaseress neveiksmi neizraidīja bumbu no soda laukuma, kur tā nonāca pie Rohelio Funesa, kurš no dažiem metriem bija nekļūdīgs. Sākotnēji radās šaubas, vai Funess piespēles brīdī neatradās aizmugurē, taču pēc videotiesneša asistenta sistēmas (VAR) izmantošanas vārtu guvums palika spēkā.

Otrā puslaika kompensācijas laikā Federiko Vinjass norībināja vārtu pārliktni, nespēdams izraut neizšķirtu. Tāpat 1:0 uz tablo saglabājās pēc tam, kad pēc VAR izmantošanas tika konstatēts, ka Monterejas futbolisti nav spēlējuši ar roku savā soda laukumā.

"Monterrey" CONCACAF Čempionu līgā uzvarēja arī 2011., 2012., 2013. un 2019. gadā.

Uzvara šī gada CONCACAF Čempionu līgā dod komandai ceļazīmi uz 2022. gada sākumā Apvienotajos Arābu Emirātos paredzēto FIFA Klubu pasaules kausu.