TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik" lūkos sākt uzvaru sēriju
2021. gada 14. oktobris, 18:00

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada savā laukumā pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik" lūkos izcīnīt otro panākumu pēc kārtas. Mača sākums 19:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Rīgas "Dinamo" pret Ņižņekamskas "Ņeftehimik" lūkos sākt uzvaru sēriju

2021-10-14 19:55
16. minūte

Rets uzbrukums viesu izpildījumā, vietā Matsons. Metienu statistika pašlaik 8-6 rīdzinieku labā, pirms dažām minūtēm bija 1-6.

2021-10-14 19:57
Šodienas noskaņas "Arēnā Rīga"
2021-10-14 19:58
Noraidījums "Dinamo"

17. minūte. Gormlijs noguļ Bikmuļina izrāvienu vienatnē pret Matsonu un situāciju gābj ar pretinieka turēšanu.No divām opcijām - soda metiens vai skaitliskais vairākums - tiesneši izvēlas otro.

2021-10-14 20:00
18. minūte

Pēc labas vairākuma izspēles Bikmuļins trāpa pa rīdzinieku vārtu pārliktni.

2021-10-14 20:01
19. minūte

"Dinamo" spēlē pilnā sastāvā

2021-10-14 20:04
Vārti! "Dinamo" - "Ņeftehimik" 2:1

20. minūte. Šafiguļins apslido vārtus un iebasta ripu Matsona vārtu stūrī. Līdz trešdaļas beigām bija palikušas 10 sekundes.

Pirmais periods noslēdzies.

2021-10-14 20:06
2021-10-14 21:35
Vārti! "Dinamo" - "Ņeftehimik" 4:3

55. minūte. Sekstons ar izcilu piespēli šķēersām zonai pretējā laukuma malā atrod Gaļimovu, kurš raida ripu vārtu tukšajā stūrī. Intriga ir atpakaļ.

2021-10-14 21:41
59. minūte

"Dinamo" droši un precīzi neitralizē viesu uzbrukumus. Viesi maina vārtsargu pret sesto spēlētāju.

2021-10-14 21:44
Spēle beigusies, "Dinamo" - "Ņeftehimik" 4:3

Sešas sekundes pirms spēles beigām pēc Hudāčeka metiena atkal glābj Matsons.

Šī uzvara rīdizniekiem ar 17 punktiem ļauj panākt astotajā vietā esošo  "Torpedo" komandu

Rādīt vairāk

Otrdien rīdzinieki mājās uzvarēja Novosibirskas "Sibirj" ar rezultātu 4:1, revanšējoties par zaudējumu izbraukumā. "Dinamo" labā divus vārtus guva Emīls Puarjē.

Pēdējā aizvadītajā spēlē "Ņeftehimik" ar rezultātu 6:3 uzvarēja Helsinku "Jokerit". Pirms tam Ņižņekamskas vienībai bija pieci zaudējumi pēc kārtas.

Pēc šīs spēles Rīgas komanda dosies izbraukumā uz Podoļsku, kur spēkosies ar Mika Indraša pārstāvēto "Vitjaz", bet pēc tam atgriezīsies uz vienu mājas spēli pret Magņitogorskas "Metallurg".

Rīgas "Dinamo", izcīnot 15 punktus 17 aizvadītās spēlēs, ieņem desmito vietu Rietumu konferencē. Ņižņekamskas vienība Austrumu konferencē ieņem septīto vietu ar izcīnītiem 14 punktiem 16 spēlēs.

Abas komandas KHL tikušās 25 reizes, no kurām 12 reizes Rīgas vienība uzvarējusi pamatlaikā, bet pa vienai uzvarai izcīnījusi papildlaikā un pēcspēles metienos.

"Dinamo" traumēto spēlētāju sarakstā ir divi spēlētāji - Frenks Korado un Rūdolfs Červenijs. Viesu rindās traumēto sarakstā nav neviena spēlētāja.