Anete Lāce. (Foto: Figure Skating Belarus)

Latviju olimpiskajā kvalifikācijā daiļslidošanā pārstāvēs Anete Lāce 1

Citi sporta veidi
14. septembrī 10:31 2021. gada 14. septembrī 10:31
  Jauns.lv / LETA
Latviju 2022. gada Pekinas ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijā daiļslidošanā pārstāvēs 18 gadus vecā Anete Lāce, apstiprināja Latvijas Slidošanas asociācijas (LSA) ģenerālsekretāre Inese Jesse.

Aizvadītajā nedēļā Itālijā notikušajās ISU "Challenger" sērijas sacensībās "Lombardia Trophy" bija iecerēta nacionālā atlase uz gaidāmajām olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensībām. Bija plānots, ka par ceļazīmi uz kvalifikāciju cīnīsies Lāce, Angelīna Kučvaļska un Marija Boļševa, taču Kučvaļska un Boļševa savainojumu un citu iemeslu dēļ nevarēja piedalīties šajos mačos.

Lāce sacensībās Itālijā izcīnīja 23. vietu 31 daiļslidotājas konkurencē. Īsajā programmā viņa ar 48,16 punktiem bija 19., bet izvēlas programmā saņēma 75,94 punktus, kas bija 24. rezultāts.

No 22. līdz 25. septembrim Oberstdorfā norisināsies olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības "CS Nebelhorn Trophy", kurās sieviešu konkurencē tiks dalītas pēdējās sešas ceļazīmes uz Pekinu.

Marta beigās Stokholmā notikušajā pasaules čempionātā vīriešu konkurencē Deniss Vasiļjevs izcīnīja 18. vietu, tādējādi nodrošinot Latvijai vienu kvotu Pekinas olimpisko spēļu sacensībās.

Tikmēr sieviešu sacensībās Kučvaļska īsajā programmā ieņēma 33. vietu un neguva tiesības piedalīties izvēles programmā, kā arī palika bez ceļazīmes uz olimpiskajām spēlēm. Vīriešu un sieviešu sacensībās ceļazīmes iegūšanai pietika ar 24. vietu.

Phjončhanas olimpiskajās spēlēs Latviju daiļslidošanā pārstāvēja Vasiļjevs un Diāna Ņikitina, kura pēdējos gados nav startējusi un pievērsusies treneres arodam. Sieviešu sacensībās Latvijai ceļazīmi toreiz izcīnīja Kučvaļska, taču olimpiskajā sezonā viņa cīnījās ar traumām un nespēja parādīt savu labāko sniegumu.

Citi šobrīd lasa

Daugavpils profesors Arvīds Barševskis neziņā par filipīniešu un indonēziešu studentiem  1
Māja, kura izdzīvoja. Un simtiem, kuras Kanāriju Palmas salā tagad gulst zem lavas 1
Pēc apšaudes Permas universitātē pašnāvību izdara reģiona izmeklēšanas komitejas vadītājs
Pievienot komentāru

Впервые услышала голос отца только по телефону: какая была жизнь новой девушки Харламова до их встречи

Неидеальная мать: Муцениеце призналась, что "забила" на развитие своих детей