22minūtes
31sekundes

Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" savā laukumā lūko revanšēties Jaroslavļas "Lokomotiv" (spēle beigusies)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas otro mājas spēli aizvadīja pret spēcīgo Jaroslavļas "Lokomotiv". Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" savā laukumā lūko...

Rīgas "Dinamo" savā laukumā lūko revanšēties Jaroslavļas "Lokomotiv"

12.09.2021

5. minūte. "Dinamo" iztur divas smagas mazākuma minūtes, laukumā jau atgriežas Meija, kad "Lokomotiv" izspēlē savu uzbrukumu līdz metienam no vārtu priekšas, kur Kajumovs ir nekļūdīgs.

12.09.2021
"Dinamo" sastāvs: šovakar bez Dārziņa un Tivolas, atgriežas Vanstrēms, vārtos Mahovskis

12.09.2021
Astoņi zaudējumi pēc kārtas... Vairāk negribam!

Rādīt vairāk

"Dinamo" sezonu sāka ar trīs izbraukuma spēlēm - vispirms tika piedzīvoti 2:3 zaudējumi pret Jaroslavļas "Lokomotiv" un Maskavas CSKA komandām, bet pēc tam gūta uzvara 6:5 pār Pekinas "Kuņluņ Red Star" vienību. Pirmajā mājas spēlē ar 1:6 tika piedzīvota sagrāve pret Čeļabinskas "Traktor"

"Lokomotiv" arī ir aizvadījusi četras spēles, vienīgo uzvaru izcīnot pret rīdziniekiem. Pēc tam Jaroslavļas hokejisti mājās ar 3:4 pēcspēles metienos piekāpās Sanktpēterburgas SKA, bet pēc tam ar tādu pašu rezultātu pamatlaikā - Minskas "Dinamo". Pirms spēles Rīgā izbraukumu jaroslavļieši uzsāka ar 1:3 zaudējumi Maskavas CSKA.

Mājas spēļu turpinājumā Rīgas klubs tiksies ar Ņižņijnovgorodas "Torpedo" un Nursultanas "Baris" komandām.

Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, desmit no tām uzvarot rīdziniekiem. Astoņos gadījumos tas notika pamatlaikā, divreiz - pēc pēcspēles metieniem. Jaroslavļieši svinējuši 24 uzvaras, no kurām 19 - pamatlaikā. Iepriekšējā sezonā visos četros dueļos uzvarēja "Lokomotiv" hokejisti, vienreiz esot pārākiem pēcspēles metienos.