Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Latvijas airētāja Laine Rumpe sestdien Bulgārijā sasniedza finālu pasaules junioru čempionātā akadēmiskajā airēšanā. (Foto: worldrowing.com)

Airētāja Laine Rumpe sasniedz pasaules junioru čempionāta finālu

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Citi sporta veidi
2021. gada 14. augustā 13:36 2021. gada 14. augustā 13:36
  Jauns.lv / LETA
Latvijas airētāja Laine Rumpe sestdien Bulgārijā sasniedza finālu pasaules junioru čempionātā akadēmiskajā airēšanā.

Sieviešu vieninieku klases pusfinālā Rumpe 2000 metrus airēja septiņās minūtēs un 51,83 sekundēs, šī airējuma uzvarētājai Mijai Bosketai no Francijas zaudējot 1,57 sekundes.


Savā pusfinālā latviete bija otrā, bet svētdien gaidāmajam A finālam kvalificējās pirmās trīs sportistes no katra pusfināla.

Iepriekš šonedēļ notikušajās priekšsacīkstēs Rumpe bija pārliecinoši ātrākā savā airējumā. Šajā klasē startē 21 sportiste.

Tikmēr vīriešu pārairu divnieku sacensībās Krists Tomass Krūmiņš/Ričards Stenders priekšsacīkstēs savā airējumā bija ceturtie. Turpinājumā gandarījuma kārtā viņi finišēja piektie, sacensības noslēdzot C finālā jeb cīņā par 13. vietu. 

Šajā finālā viņi finiša līniju sasniedza sešās minūtēs un 46,66 sekundēs, kas deva trešo vietu airējumā un 15. pozīciju summā. Pārairu divnieku mačos piedalās 18 laivas.

Citi šobrīd lasa

FOTO: ar “Trušu karalisti”, karuseļiem un saldumiem Esplanādē atvērts Ziemassvētku tirdziņš
FOTO: tas ir hokejs? Nē, tas ir sieviešu futbols sniegā! Latvijas un Andoras dāmas kā trakas dzenā bumbu pa piesnigušu futbola laukumu
FOTO: Valmieras teātris atzīmē simtgadi un sumina aizvadītās sezonas labākos māksliniekus
Tēmas: Stenders
Pievienot komentāru