Makreckis gūst savus pirmos vārtus Vācijas trešajā līgā
2021. gada 14. augusts, 09:37

Latvijas jaunatnes futbola izlasē spēlējušais pussargs Čebrails Makreckis piektdien guva savus pirmos vārtus Vācijas trešajā līgā.

Makrecka pārstāvētā Dortmundes "Borussia II" komanda viesos ar rezultātu 5:2 (3:2) uzvarēja "Freiburg II" vienību, kuras pieteikumā nebija Latvijas izlases pussarga Daniela Ontužāna.

21 gadu vecais Makreckis mačā iesaistījās 63.minūtē, kad pie rezultāta 4:2 nāca uz maiņu. Vārtus futbolists guva kompensācijas laika ceturtajā minūtē, kad pēc pretuzbrukuma Teds Tatarmušs no labās malas izdarīja piespēli uz tālo vārtu stabu, kur Makreckim atlika vien pielikt kāju un ieraidīt bumbu mērķī - 5:2.

Vācijā uzaugušais Makreckis Dortmundes "Borussia" sistēmai pievienojās pērn. Pirms tam viņš spēlēja Leverkūzenes "Bayer 04" jauniešu komandā. Makreckis pārstāvējis Latvijas U-19 izlasi.

Ar septiņiem punktiem trīs spēlēs Dortmundes komanda ieņem pirmo vietu Vācijas trešajā līgā, taču tuvākās sekotājas aizvadījušas divus mačus. Freiburgas vienība guvusi divus punktus un ir 13. starp 20 komandām.

Trešā līga Vācijā ir pēc līmeņa trešais čempionāts aiz bundeslīgas un otrās bundeslīgas.