ASV septīto reizi vēsturē izcīna CONCACAF Zelta kausu
ASV futbolisti ar Zelta kausu.
2021. gada 2. augusts, 13:30

ASV futbola izlase septīto reizi komandas vēsturē izcīnījusi Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) Zelta kausu.

Svētdien Lasvegasā notikušajā finālspēlē ASV futbolisti ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pārspēja iepriekšējo čempioni Meksiku.

Pirmajā puslaikā laukumā dominēja Meksikas futbolisti, tomēr otrajā puslaikā ASV izlase kļuva aktīvāka. Papildlaikā - 118.spēles minūtē - vienīgos vārtus spēlē guva Mailss Robinsons.

Reizi divos gados notiekošajā turnīrā ASV izlase, kura šajā turnīrā uzvarēja visās spēlēs, triumfējusi septiņas reizes, bet Meksika Zelta kausu izcīnījusi astoņas reizes.

Spēli Lasvegasā vēroja vairāk nekā 60 tūkstoši skatītāju, no kuriem liela daļa bija Meksikas komandas atbalstītāji.

Īpaši spēlē izcēlās abu komandu vārtsargi Mets Tērners un Alfredo Talavera, kuri vairākkārt pašaizliedzīgi glāba savas komandas no vārtu zaudējuma. Tērners tika atzīts par turnīra labāko vārtsargu.