Dānijas hokejisti trešajā periodā gūst četrus vārtus un uzvar Baltkrieviju
Dānijas izlases hokejisti.
2021. gada 29. maijs, 00:26

Dānijas vīriešu hokeja izlase piektdien Olimpiskajā sporta centrā svinēja uzvaru 2021.gada pasaules čempionāta A apakšgrupas spēlē.

Dānija ar rezultātu 5:2 (1:1, 0:1, 4:0) pārspēja Baltkrieviju.

Jau pēc nospēlētām divām minūtēm un 12 sekundēm baltkrievus vadībā izvirzīja Artjoms Demkovs, bet trīs minūtes vēlāk Nikolajs Meiers realizēja vairākumu un panāca 1:1. Mača vidū Mihaila Stefanoviča vairākumā gūtie vārti ļāva baltkrieviem atgūt vadību.

Tomēr trešajā periodā spēle pagriezās citā virzienā, dāņiem nepilnās astoņās minūtēs gūstot vārtus. Vispirms izcēlās Matiass Asperups, bet pēc tam sekoja Matiasa Froma, Markusa Lauridsena un Aleksandra Trues precīzie metieni.

Pa deviņiem punktiem četrās spēlēs A grupā ir Krievijas Olimpiskās komitejas (OKR) komandai, Šveicei un Slovākijai, bet pirmo četrinieku ar deviņiem punktiem piecos dueļos noslēdz Dānija. Zviedrija tikusi pie sešiem punktiem piecās cīņās, Čehijai ir pieci punkti četrās spēlēs, bet pa četriem punktiem iekrājusi Baltkrievija un Lielbritānija piecos dueļos.

2021.gada pasaules čempionāts Rīgā notiks līdz 6.jūnijam.

Rīga pasaules meistarsacīkstes līdz šim vienīgo reizi uzņēmusi 2006.gadā.