Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
“A.C.B.” valdes priekšsēdētājs Valdis Lejnieks un LOK prezidents Žoržs Tikmers. (Foto: LOK arhīvs)

Ceļu būves uzņēmums "A.C.B." kļuvis par Latvijas olimpiskās komandas partneri

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Citi sporta veidi
2021. gada 25. maijā 11:13 2021. gada 25. maijā 11:13
  Jauns.lv
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers un akciju sabiedrības “A.C.B.” valdes priekšsēdētājs Valdis Lejnieks parakstījuši sadarbības līgumu, kas paredz, ka “A.C.B.” kļūs par Latvijas olimpisko komandu "Tokija 2020" un "Pekina 2022" partneri, portālu Jauns.lv informēja LOK.

LOK prezidents Žoržs Tikmers uzsvēra, ka Latvijas olimpiskās komandas atbalstam ir pievienojies vēl viens tirgus līderis savā nozarē Latvijā - vadošais ceļu un tiltu būves uzņēmums “A.C.B.”. "Būt LOK partneru komandā - tas vienmēr ir apliecinājums uzņēmuma sociālajai atbildībai, tādā veidā ceļot un saglabājot uzņēmuma reputāciju starp saviem sadarbības partneriem gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, kā arī plašajā sporta līdzjutēju sabiedrībā," apliecināja Tikmers.

LOK prezidents Žoržs Tikmers. (Foto: LOK arhīvs)

Savukārt "A.C.B." valdes priekšsēdētājs Valdis Lejnieks atzina, ka katra uzņēmuma vai organizācijas veiksme un spēks ir komandā - cilvēku savstarpējā sadarbībā, lai sasniegtu kopīgus un visaugstākos mērķus.

“A.C.B.” valdes priekšsēdētājs Valdis Lejnieks. (Foto: LOK arhīvs)

"A.C.B." uzņēmumu grupā ietilpst uzņēmumi, kuru galvenie darbības virzieni ir ceļu un tiltu būvniecība, rekonstrukcija un būvniecības izejmateriālu ražošana. Uzņēmumu grupa ir veidota, lai apvienotu būvuzņēmējus ar kopīgu mērķi - radīt kvalitatīvu, ilgtspējīgu un mūsdienīgu galaproduktu. Uzņēmumu grupā patlaban strādā 770 cilvēku. "A.C.B." grupas uzņēmumi spēj vienlaicīgi apkalpot vairāk nekā 100 dažāda mēroga projektu. Asfalta un citu materiālu ražošana notiek astoņās rūpnīcās dažādos Latvijas reģionos.

Konsolidētais grupas apgrozījums 2020. gadā bija vairāk nekā 110 miljoni eiro, ekspluatācijā tika nodoti vairāki valsts mēroga projekti.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "A.C.B." apgrozījums 2019. gadā bija 62 681 612 eiro, peļņa - 2 301 665 eiro. Finanšu rādītāji par pagājušo gadu vēl nav publiskoti.

Citi šobrīd lasa

“Neīsts gejs” un “ASV specdienestu aģents” – Kremļa TV ķeras klāt Rinkēviča nozākāšanai 5
Sirmgalvjus rosina apsūdzēt par mazgadīgu meiteņu seksuālu izmantošanu
Putins atliek "tiešo līniju" ar tautu. Iemesls - Ukrainas pretuzbrukums
Pievienot komentāru