Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Juka-Peka Koistinens jokoja, ka tagad varēs vismaz notievēt. (Foto: Liiga.fi)

"Kamēr gulēju uz ledus, man šķita, ka visi izkrituši!" Hokeja tiesnesis spēles laikā paliek bez septiņiem zobiem

Hokejs
6. aprīlī 16:29 2021. gada 6. aprīlī 16:29
  Jauns.lv
Somu hokeja tiesnesis Juka-Peka Koistinens vietējā čempionāta spēles laikā guva nopietnu savainojumu pēc tam, kad ripa trāpīja viņam pa seju.

Kā vēsta Somijas izdevums “Italehti”, nelaimes gadījums notika Somijas čempionāta spēlē starp HPK un “Jukurit”. Nedēļas nogalē aizvadītas spēles otrajā trešdaļā pēc HPK uzbrucēja Miro Ruokonena metiena pa “Jukurit” vārtiem ripa mainīja lidojuma virzienu un trāpīja tiesnesim tieši sejā.

Jukka-Pekka Koistinens tūlīt nokrita zemē, un ilgāku laiku nespēja piecelties. Kā ziņo Somijas prese, mača tiesnesim negadījumā tika salauzta žokļa augšpuse un cieta vismaz septiņi zobi – četri pilnībā tika izsisti, bet vēl vismaz trim tika aplauztas daļas.

Pēc negadījuma mača arbitrs nespēja turpināt tiesāt spēli un devās uz ģērbtuvēm. “Viss satumsa. Sajūta tāda, it kā kāds būtu izslēdzis gaismu. Tāpēc arī es nokritu, bet ātri vien atguvu samaņu. Kamēr gulēju uz ledus, man šķita, ka visi zobi izkrituši no mutes. Pēc tam es divas stundas nogulēju zobārsta krēslā,” par šausminoši atgadījumu atceras Koistinens.

Kā stāsta pats bijušais hokejists, viņš savas spēlētāja karjeras laikā bija zaudējis tikai vienu zobu, bet tagad žokļa ārstēšanai vajadzēs aptuveni pusgadu. “Ripa varēja arī trāpīt dažus centimetrus zemāk pa kaklu. Nezinu, vai tad mēs šeit vispār runātu. Tomēr tagad man ir veiksmīgs tievēšanas režīms, jo aptuveni mēnesi nevarēšu ēst nekādu cietu pārtiku,” sarunā ar somu presi jokoja cietušais.

Citi šobrīd lasa

"Ar mani patiesībā notikuši diezgan lieli brīnumi," - Baiba Sipeniece par pandēmiju, šoviem un dzīvi
Kāpēc ir bail teikt taisnību mammai? Ārsta psihoterapeita Artūra Utināna atbildes
Novārdzis Breds Pits ratiņkrēslā izvests no slimnīcas 3
Tēmas: Somija, Hokejs
Pievienot komentāru

Слезы душат: Елизавета II взяла с собой на похороны мужа их совместное фото

Принцы Уильям и Гарри поговорили на похоронах принца Филиппа впервые за долгое время. О чем беседовали братья?