CSKA ar Naumovu treneru kolektīvā uzvar Rietumu konferences fināla pirmajā spēlē
2021. gada 2. aprīlis, 22:20

Maskavas CSKA komanda, kurā par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs, piektdien izcīnīja uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences fināla pirmajā spēlē.

CSKA savā laukumā ar rezultātu 3:0 (2:0, 0:0, 1:0) uzveica Sanktpēterburgas SKA, sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Maskavas komandas vārtsargs Larss Jūhansons atvairīja visas 23 pretinieku mestās ripas.

CSKA vadību ieguva pirmā perioda pirmspēdējā minūtē, kad 54 sekundēs pa vārtiem guva Ivans Teļegins un Antons Sļepiševs, bet trešā perioda piektajā minūtē 3:0 panāca Maksims Šalunovs. Divos no trim vārtiem asistēja Rīgas "Dinamo" bijušais aizsargs Mets Robinsons.

Austrumu konferences finālā savā starpā tiksies Boba Hārtlija vadītā Omskas "Avangard" un Kazaņas "Ak Bars".

Zīmīgi, ka visas četras komandas regulārajā čempionātā savās konferencēs ieņēma pirmās divas pozīcijas.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.