Neilands Parīzes - Nicas daudzdienu velobrauciena pirmajā posmā ierindojas 67.vietā
Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands.
2021. gada 7. marts, 23:25

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands no "Israel Start-Up Nation" komandas svētdien pasaules tūrē iekļautajās Parīzes - Nicas daudzdienu velobrauciena pirmās dienas sacensībās ierindojās 67.vietā.

Sportisti mēroja 165,8 kilometrus garu distanci ar četriem trešās kategorijas kāpumiem.

Sprinta finišā uzvarēja "Deceuninck - Quick Step" pārstāvis īrs Sems Benets, kurš apsteidza "Groupama - FDJ" braucēju no Francijas Arno Demāru un "Trek - Segafredo" pārstāvi dāni Madsu Pedersenu.

Trijās stundās 51 minūtē un 38 sekundēs trase veica arī Neilands, ierindojoties 67.vietā 161 sportista konkurencē.

Starptautiskajā sieviešu dienā velobraucēji mēros 188 kilometrus garo otro posmu ar finišu Emilī. Visumā līdzenajā posmā gaidāms viens trešās kategorijas kāpums.

2020.gadā velobrauciena kopvērtējumā uzvarēja "Bora–Hansgrohe" braucējs vācietis Maksimiliāns Šahmans.

Neilands finišu nesasniedza, jo slimības dēļ bija spiests no sacensībām izstāties pēc piektā posma, tobrīd kopvērtējumā ieņemot 16.pozīciju.

79. Parīzes - Nicas velobrauciens finišēs 14.martā Nicā.