Snovbordiste Vītola pasaules čempionātā paralēlā slaloma kvalifikācijā ierindojas 48. vietā
Latvijas snovbordiste Paula Anna Vītola.
2021. gada 2. marts, 12:58

Latvijas snovbordiste Paula Anna Vītola pirmdien Slovēnijā pasaules čempionātā paralēlā milzu slaloma kvalifikācijā ierindojās 48.vietā un finālsacensībās neiekļuva.

Kvalifikācijas pirmajā braucienā Vītola zaudēja īrietei Megijai Rozai Keriganai. Latviete trasi veica 42,90 sekundēs, kamēr pretiniece - 33,15 sekundēs.

Sarkanajā trasē latviete sasniedza 24. labāko rezultātu un otrajai kārtai, kurā piedalījās pa astoņām labākajām sportistēm no katras grupas, nekvalificējās. Abu grupu summā Vītolai kvalifikācijā tika 48.vieta 51 sportistes vidū.

Vīriešu konkurencē Latvija nebija pārstāvēta.

Sievietēm par pasaules čempioni tika kronēta Krievijas Slēpošanas federācijas (FLGR) pārstāve Sofija Nadiršina, kura finālā pārspēja vācieti Ramonu Terēziju Hofmeisteri, pretiniecei titula braucienā izstājoties. Cīņā par bronzu cita Vācijas sportiste Selīna Jerga par astoņām sekundes simtdaļām pārspēja kanādieti Meganu Ferelu.

Vīriešiem meistarsacīkstēs uzvarēja austrietis Benjamins Karls, kurš finālā bija deviņas sekundes simtdaļas ātrāks par tautieti Andreasu Prommegeru. Bronzas duelī divu FLGR sportistu cīņā Dmitrijs Loginovs par divām sekundes simtdaļām apsteidza Andreju Soboļevu.

Jau ziņots, ka dienu iepriekš Vītola pasaules čempionātā paralēlā slaloma kvalifikācijā ierindojās 37.vietā 51 sportistes konkurencē.

Pasaules čempionāts frīstaila slēpošanā un snovbordā šogad norisinās četrās dažādās valstīs. Februārī Idrē, Zviedrijā, tika dalītas medaļas slēpošanas un snovborda krosā, bet šonedēļ Roglā norisinājās mači snovborda paralēlajā milzu slalomā un paralēlajā slalomā. Mēneša turpinājumā Almati, Kazahstānā, un Espenā, ASV, būs čempionāti slēpošanas frīstailā un snovbordā.