2021. gada 10. februāris, 08:29

Balceram divi spēka paņēmieni un mazākais spēles laiks komandā

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien pielietoja divus spēka paņēmienus Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Sanhosē "Sharks" uzvarā viesos pēcspēles metienos.

Losandželosas "Kings" savā laukumā pēcspēles metienu sērijā piekāpās Sanhosē "Sharks" ar 3:4 (0:2, 2:0, 1:1, 0:0, 0:1).

Balcers savā sezonas otrajā NHL spēlē uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 32 sekundes, kuru laikā divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un spēli pabeidza ar neitrālu +/- rādītāju.

Rūdolfs Balcers otrajā trešdaļā ietriecās "Kings" vārtos.

Pirmajā periodā ar Timo Meiera un Logana Kutūra metieniem viesi izvirzījās vadībā ar 2:0. Otrajā periodā Anže Kopitars un Dastins Brauns vairākumā rezultātu izlīdzināja, bet trešā perioda vidū Brauns jau vadībā izvirzīja mājiniekus.

Evanders Keins tomēr 45 sekundes pirms mača pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu, dabūjot vārtos vārtsarga atsisto ripu. Savukārt pēcspēles metienos vienīgo ripu vārtos iemeta Kutūrs otrajā metienu sērijā.

"Sharks" ar 11 punktiem 11 spēlēs ir priekšpēdējā Rietumu konferencē, apsteidzot vien Losandželosas "Kings".

"Sharks" izbraukumu ceturtdien turpinās ar vēl vienu spēli Losandželosā.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.