Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publicitātes foto

Zvejnieks sasniedz sezonas rekordu FIS punktos slalomā

Citi sporta veidi
2021. gada 13. janvārī 09:23 2021. gada 13. janvārī 09:23
  Jauns.lv
Latvijas labākais kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks pirmdien un otrdien aizvadījis divas veiksmīgas FIS līmeņa sacensību dienas Zagrebā, Viņš izcīnījis attiecīgi 7. un 5. vietu, iegūstot sezonas rekordu FIS punktu izteiksmē.

Zagrebā norisinājās Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) līmeņa sacensības kalnu slēpošanas slaloma disciplīnā.

Pirmajā sacensību dienā pirmais brauciens Mikam Zvejniekam nepadevās pārāk veiksmīgs – lai arī lielas kļūdas netika pieļautas, atstatums līdz līderiem bija samērā liels. Savukārt otro braucienu Latvijas sportists veica fantastiski, uzrādot pārliecinoši labāko laiku braucienā, un divu braucienu summā ieņemot septīto vietu. Sacensību uzvarētājam Ričardam Leitgebam (Austrija) tika zaudēta 1,46 sekundes, kas deva 35,22 FIS pasaules ranga punktus. Iepriekšējais sezonas rekords (38,56 FIS punkti) tika sasniegts īsi pirms Ziemassvētkiem, Austrijas kalnu kūrortā Šladmingā.

Otrajā dienā abus braucienus Zvejnieks veica salīdzinoši stabili, tomēr ne tajā labākajā ātrumā, ko arī parādīja galarezultāts – piektā vieta un 2,87 sekunžu deficīts līdz uzvarētājam Matejam Vidovičam no Horvātijas. FIS punktu izteiksmē otrdien Miks nopelnīja 44,49 FIS ranga punktus, kas ir piektais labākais rezultāts šajā sezonā.

Atskatoties uz sacensībām, Miks Zvejnieks stāsta: “Vēljoprojām nedaudz taustos – neizdodas salikt divus labus braucienus kopā. Pirmajā dienā otrais brauciens bija izcils, uzrādīju labāko laiku ar atrāvienu, bet pirmais sanāca diezgan nepārliecinošs. Šobrīd esmu ceļā, lai izdotos veikt divus labus braucienus pēc kārtas. Arī treniņos izdodas veikt konstantus un labus braucienus. Jāturpina darīt to ko daru līdz šim, jo viss noteikti atnāks.”

Sacensībās startēja arī cits latvietis Žaks Gedra, kurš kopā ar Miku šosezon trenējās starptautiskajā “World Racing Academy” komandā. Viņam gan abās dienās piedzīvota izstāšanās.

Citi šobrīd lasa

Vai izrakstītās asinsspiediena zāles jādzer arī tad, ja spiediens ir normas robežās?
"Kabajeva pilda zināmu uzdevumu." Opozicionārs kliedē mītu par Putina mīļāko un viņas bērniem
FOTO: skatītāji ierodas uz Igo dzimšanas dienas koncertu Dzintaru koncertzālē
Pievienot komentāru