Kalnu slēpotājai Ģērmanei astotā vieta sacensībās Šveicē
Dženifera Ģērmane
2020. gada 4. decembris, 23:04

Latvijas jaunā kalnu slēpotāja Dženifera Ģērmane piektdien Šveicē spēcīgā konkurencē izcīnīja astoto vietu Lihtenšteinas čempionātā slalomā.

Ģērmane divu braucienu summā uzvarētājai Karolei Bisigai no Šveices zaudēja 2,10 sekundes, kas viņai deva 43,72 Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) raudzes punktus.

17 gadus vecā Ģērmane pirmajā divdesmitniekā bija jaunākā sacensību dalībniece, bet vairākas virs viņas finišējušās sportistes karjeras laikā piedalījušās Pasaules kausa sacensībās. Abos braucienos finišēja 85 kalnu slēpotājas.

Ceturtdien turpat Adelbodenē viņa piedalījās FIS sacensībās slalomā, nefinišējot pirmajā braucienā.

Tikmēr Miks Zvejnieks piektdien Itālijā ieņēma 19.vietu FIS sacensībās, Žaks Gedra bija 41., Elvis Opmanis - 52., bet Lauris Opmanis ieņēma 69 pozīciju no 73 abos braucienos finišējušajiem sportistiem.