Ikauniekam Čehijā puslaiks pret turnīra līderi "Slavia"
Dāvis Ikaunieks laukumā devās otrā puslaika sākumā.
2020. gada 8. novembris, 22:50

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks svētdien Čehijas čempionātā laukumā devās uz maiņu, tomēr nespēja glābt savu komandu "Mlada Boleslav" no zaudējuma.

"Mlada Boleslav" viesos ar 0:1 (0:1) piekāpās turnīra līdervienībai Prāgas "Slavia".

Ikaunieks laukumā devās otrā puslaika sākumā, taču sev atvēlētajā laikā ar rezultatīvām darbībām neizcēlās.

Uzvaras vārti tika gūti septītajā minūtē, kad Peters Olajinka pēc partnera piespēles izskrēja vienatnē pret vārtsargu un sita precīzi no tuvas distances.

Zīmīgi, ka Prāgas komanda šajā mačā vārtu rāmī raidīja septiņus sitienus, bet latvieša pārstāvētais klubs to nespēja pat vienu reizi.

Pēc septiņām spēļu kārtām "Mlada Boleslav" ar pieciem punktiem ir 15.vietā starp 18 komandām.

Latvijas futbolists izīrēts Mlada Boleslavas komandai līdz 2021.gada 30.jūnijam.