2020. gada 3. novembris, 13:18

Ungārijas un Rumānijas apvienotā “Erste Liga” hokeja čempionātā ar iespaidīgu epizodi atmiņā paliks līdervienības un esošās čempionvienības Budapeštas “MAC HKB Ujbuda” duelis ar Sēkešfehērvāras “Titanok”.

MAC vienības jaunais hokejists Marko Čolaks pirmās trešdaļas 13. minūtē pretuzbrukumā guva pirmos vārtus mačā un savus pirmos pieaugušo hokejā. 18 gadus vecais aizsargs par paveikto ļoti sapriecājās un vēlējās precīzo metienu atzīmēt ar lēcienu aizsargstiklā.

Stikls neizturēja Čolaka svaru un tas sašķīda, bet hokejists pārgāzās pāri laukuma apmalei. Spriežot pēc redzētā, MAC aizsargs savainojumu neguva un tika cauri vien ar izbīli.

Marko Čolaka uzvedība liecina, ka jaunais ungāru hokejists ticis cauri vien ar izbīli.

Kā jau šādās situācijas ierasts, spēle tika pārtraukta un nomainīts aizsargstikls. Mača neapšaubāmajiem favorītiem Budapeštas komandai neklājās viegli un tika izcīnīta vien minimāla uzvara, turklāt papildlaikā ar 4:3.