Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Tikmers, tiekoties ar Valsts prezidentu: tādai sporta organizācijai kā LOK nepieciešama pakāpeniska un pārdomāta attīstība
Valsts prezidents Egils Levits (no kreisās) un jaunievēlētais Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Žoržs Tikmers tikšanās laikā Rīgas pilī. (Foto: Zane Bitere/LETA)

Tikmers, tiekoties ar Valsts prezidentu: tādai sporta organizācijai kā LOK nepieciešama pakāpeniska un pārdomāta attīstība

Citi sporta veidi
21. jūlijā 15:26 2020. gada 21. jūlijā 15:26
  Jauns.lv / LETA
Sporta organizācijai ar tik senu vēsturi kā Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) nepieciešama pakāpeniska un pārdomāta attīstība, tiekoties ar Valsts prezidentu Egilu Levitu, sacīja jaunievēlētais LOK preizdents Žoržs Tikmers.

Kā informēja Valsts prezidenta kancelejā, šodien Rīgas pilī Levits tikās ar Tikmeru, lai pārrunātu jaunā vadītāja prioritātes un turpmāko LOK darbības stratēģiju.

Sveicot Tikmeru jaunajā amatā, Valsts prezidents uzsvēra, ka LOK ir stabila, vēsturiska organizācija, kurai ir milzīgs darbības un atbildības lauks gan starptautiskā, gan nacionālā līmenī. Olimpiskais vicečempions airēšanā ne tikai norādīja uz nepieciešamību pēc pakāpeniskas attīstības, bet arī uzsvēra, ka tas ir arī komandas darbs.

Pārrunājot jaunā LOK prezidenta darbības prioritātes, vadot un attīstot organizāciju, Tikmers norādīja, ka pirmo reizi tiks izstrādāts LOK stratēģiskais plāns līdz 2030.gadam, kas sevī ietvers ne tikai ierasto sporta dzīves organizēšanu, finansējuma piesaisti sportam un olimpiskās kustības darbības nodrošināšanu, bet arī Latvijas sporta infrastruktūras modernizāciju, lai valstī varētu organizēt starptautiska līmeņa sacensības, kas motivēs ne tikai pašreizējos, bet arī nākotnes sportistus un trenerus.

Tāpat LOK ar dažādām aktivitātēm veicinās bērnos interesi par profesionālo sportu, kā arī centīsies sekmēt Latvijas iedzīvotāju nodarbošanos ar fiziskām aktivitātēm, lai nācija būtu vesela un sportiska.

Saistītās ziņas

"Sports Latvijā ir labākā situācijā nekā māksla un kultūra." Saruna ar LOK prezidentu Žoržu Tikmeru
Tikmers: LOK vēlamies redzēt kā vienotu, stabilu un atklātu organizāciju
Žoržs Tikmers: "Jāaktivizē diskusija par sporta pārvaldes modeļa konsolidāciju"

Valsts prezidents un Tikmers diskutēja arī par pašreizējo un vēlamo finansiālo atbalstu Latvijas olimpiešiem, tai skaitā arī veterāniem, kā arī pārrunāja jautājumus par olimpisko sporta centru darbību, augstas klases sportistu sagatavošanu, gaidāmajām Vasaras un Ziemas olimpiskajām spēlēm, dopingu, LOK sastāvu un tā pārvaldību.

Citi šobrīd lasa

Ilgi gaidītās kāzas: spēkavīrs beidzot apprecējis seksa lelli Margo 2
Pēc strīda ar vīru bez vēsts pazuda influencere, bet drīz pēc tam viņas kailo ķermeni atrada atkritumu izvedējs 1
Latvijā trešdien jauns Covid-19 rekords - saslimuši 930 cilvēki; 11 miruši 14
Pievienot komentāru

Мать мужа Леры Кудрявцевой произвела фурор

Бари Алибасова госпитализировали из-за передозировки виагры