Bļugeram sāpīgi bloķēts metiens "Penguins" smagā zaudējumā
Bļugers spēles trešajā periodā ar ķermeņa augšdaļu bloķēja ripu un devās uz ģērbtuvi, tomēr vēlāk atgriezās uz ledus. Šobrīd gan nav zināms, kādas sekas tas atstās uz piedalīšanos nākamajos mačos.
2020. gada 8. marts, 23:20

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Teodora Bļugera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Pitsburgas "Penguins" svētdien cieta zaudējumu regulārā čempionāta spēlē.

"Penguins" savās sienās ar rezultātu 2:6 (2:1, 0:2, 0:3) atzina Karolīnas "Hurricanes" pārākumu.

Pirmā perioda vidū precīziem metieniem apmainījās Patriks Marlo un Morgans Gīkī, bet, pateicoties Jevgeņija Malkina vēlāk gūtajiem vārtiem, "Penguins" trešdaļu uzvarēja ar 2:1. Tiesa, tie bija mājinieku pēdējie vārti. Nākamajās 40 minūtēs viesiem ar diviem nekļūdīgiem raidījumiem izcēlās Džastins Viljamss, bet pa vienai ripai tīklā ieraidīja Džeikobs Slevins, Džeiks Gārdiners un Gīkī, kurš ar trīs punktiem bija rezultatīvākais uzvarētāju rindās.

Bļugers laukumā pavadīja 12 minūtes un 49 sekundes, no kurām divas minūtes un 21 sekundi nospēlēja mazākumā un deviņas sekundes - vairākumā. Tāpat uzbrucējs bloķēja vienu metienu, uzvarēja piecos no 11 iemetieniem, tika pie divām soda minūtēm un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Viņš šosezon 68 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 13 rezultatīvas piespēles, iekrājot pozitīvu lietderību +1.

"Penguins" ar 84 punktiem 68 spēlēs ieņem trešo vietu Metropolitēna divīzijā un šobrīd atrodas "play-off" zonā. "Hurricanes" šajā pašā divīzijā ar 79 punktiem 67 dueļos ir tieši aiz Pitsburgas hokejistiem.