Dikeulaka ar 24 punktiem pārtrauc savas komandas septiņu zaudēto spēļu sēriju
Elīna Dikeulaka laukumā pavadīja 38 minūtes un 38 sekundes.
2019. gada 21. decembris, 16:48

Latvijas sieviešu basketbola izlases saspēles vadītāja Elīna Dikeulaka sestdien Turcijas čempionātā laukumā pavadīja teju 39 minūtes, kuru laikā izcēlās ar 24 punktiem, palīdzot savai komandai Adanas ASKI pārtraukt septiņu zaudēto spēļu sēriju.

ASKI viesos ar rezultātu 96:73 (21:24, 27:9, 22:21, 26:19) uzvarēja "Hatay" vienību, pārtraucot septiņu zaudēto spēļu sēriju.

Latvijas basketboliste laukumā pavadīja 38 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar 24 punktiem, grozā raidot piecus no deviņiem divpunktu un vienu no četriem trīspunktu metieniem. Tāpat viņai lieliska precizitāte uz soda līnijas - 11 no 12 "sodiņiem". Viņas rēķinā arī piecas atlēkušās bumbas, desmit rezultatīvas piespēles, piecas pārtvertas bumbas, trīs personīgās piezīmes un 28 efektivitātes koeficienta punkti.

Tikmēr citā spēlē Ankaras "Čankaja Universitesi" viesos ar 74:53 (20:7, 18:10, 13:17, 23:19) pieveica Samsunas "Canik Belediye" komandu.

Aija Putniņa uzvarētāju rindās laukumā pavadīja septiņas minūte un 15 sekundes, kuru laikā iekrāja četrus punktus, divas atlēkušās bumbas, vienu pārtvertu piespēli un divus efektivitātes koeficienta punktus.

Putniņas komanda ar sešām uzvarām deviņos mačos Turcijas čempionātā ieņem ceturto pozīciju, kamēr ASKI ar diviem panākumiem ir desmitā.