Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Policija pārtrauc izmeklēšanu lietā, kurā Neimars tika apsūdzēts izvarošanā 1

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Sporta zvaigznes
2019. gada 30. jūlijā 09:59 2019. gada 30. jūlijā 09:59
  Jauns.lv / LETA
Brazīlijas policija pārtraukusi izmeklēšanu, kurā pārbaudīja futbola zvaigznei Neimaram izvirzīto apsūdzību izvarošanā.

Izmeklēšana pārtraukta pierādījumu trūkuma dēļ. Prokuratūrai tagad ir 15 dienas, lai lemtu par turpmāko rīcību. Tā, pretēji policijas lēmumam, var izvirzīt apsūdzības Neimaram, slēgt lietu vai pieprasīt papildu izmeklēšanu.

Neimaru izvarošanā apsūdz Nažila Trindadi Mendisa de Souza, ar kuru futbolists sapazinies caur sociālajiem tīkliem, bet incidents maijā noticis viesnīcā Parīzē.

Pret Neimaru tika sākta izmeklēšana arī par Trindadi fotogrāfiju nopludināšanu sociālajos tīklos. Francijas kluba Parīzes "Saint-Germain" futbolists abās apsūdzībās savu vainu noliedza.

Papildu traumām un apsūdzībai Neimara karjeru piemeklējušas citas ķibeles. Pēc šīs sezonas Francijas kausa fināla spēles, kurā Neimara pārstāvētā PSG cieta zaudējumu, viņš iedunkāja līdzjutēju, par ko vēlāk saņēma trīs spēļu diskvalifikāciju, bet maijā viņš zaudēja Brazīlijas izlases kapteiņa apsēju, turklāt traumas dēļ nepiedalījās "Copa America" turnīrā.

Neimars divu sezonu laikā PSG sastāvā 58 spēlēs guvis 51 vārtus, tomēr regulāri cīnījies ar savainojumiem un izpelnījies kritiku par savu attieksmi, tostarp pēdējā laikā, kad brazīlietis novēloti pievienojās komandas treniņnometnei.

Citi šobrīd lasa

“Libresse” spārniņi aizlido no Krievijas 2
Ārsts izrakstīja antidepresantus. Psihiatre skaidro, kāpēc daudzi baidās no šīm zālēm 3
Saeimas deputāts Raivis Dzintars izraisījis autoavāriju. "Esmu vainīgs," viņš atzīst
Pievienot komentāru