Jamaikiete Viljamsa Dimanta līgas sacensībās sasniedz septīto visu laiku ātrāko laiku barjerskriešanā
Jamaikas 100 metru barjerskrējēja Daniele Viljamsa.
2019. gada 20. jūlijs, 20:22

Jamaikas 100 metru barjerskrējēja Daniele Viljamsa sestdien Dimanta līgas sacensībās vieglatlētikā sasniedza jaunu nacionālo rekordu un uzrādīja septīto visu laiku ātrāko laiku barjerskriešanas distances vēsturē.

Viljamsa distanci veica 12,32 sekundēs, sasniedzot šīs sezonas labāko laiku pasaulē, tāpat sportiste laboja Jamaikas un arī savu personīgo rekordu. Tikmēr vīru konkurencē uzvaru ar 9,93 sekundēm izcīnīja Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) sprinteris Akani Simbine, kurš pārspēja titulēto jamaikieti Johanu Bleiku, atstājot sportistu vien trešajā vietā.

Tikmēr 400 metru skrējienā uzvaru izcīnīja vēl viena jamaikiete Šerika Džekosone, finišējot ar laiku 50,69 sekundes.

Kārtslēkšanā uzvaru izcīnīja Olimpiskā atlēte Anželika Sidorova, kura pārvarēja 4,75 metrus augsto latiņu, bet vīru tāllēkšanas ar savu labāko sezonas rezultātu pirmo vietu izcīnīja portugālis Pablo Pičardu, aizlecot 17,53 metrus tālu.

Jau ziņoja, ka Latvijas šķēpmetēja Madara Palameika sestdien Londonā ierindojās astotajā vietā Dimana līgas sacensībās vieglatlētikā.

Palameika labāko metienu veica trešajā sērijā, rīku raidot 60,13 metrus tālu un kā pēdējai tiekot pie iespējas veikt vēl trīs metienus. Pārējie Latvijas rekordistes metieni gan bija pieticīgāki, vēl tikai vienam raidījumam pārsniedzot 59 metru atzīmi.