Stambulas "Galatasaray" futbolisti 22. reizi vēsturē kļūst par Turcijas čempioniem
"Galatasaray" futbolisti līksmo par triumfu.
2019. gada 20. maijs, 11:14

Stambulas "Galatasaray" futbola komanda svētdien 22. reizi vēsturē kļuva par Turcijas čempioni.

Turcijas čempionāta priekšpēdējās kārtas mačā "Galatasaray" savā laukuma ar 2:1 (0:1) uzvarēja sīvāko konkurenti Stambulas "Bašakšehir".

Vienu maču pirms sezonas beigām "Galatasaray" pār tuvākajiem sāncenšiem ir trīs punktu pārsvars, tomēr tai pret "Bašakšehir" ir priekšrocība savstarpējās spēlēs, tāpēc vienu kārtu pirms turnīra beigām šis Stambulas klubs kronēts par Turcijas čempionu.

Svētdienas mača gan neiztika bez kārtējiem asumiem Turcijas futbolā, jo pēc Rijada Bajiča precīzā sitiena, kas 17.minūtē "Bašakšehir" ļāva izvirzīties vadībā ar 1:0, mājinieku līdzjutēji laukumā meta petardes. Domstarpības cīņas gaitā bija arī starp abu komandu futbolistiem, turklāt bijušais Londonas "Arsenal" un Mančestras "City" uzbrucējs Emanuelam Adebajoram no "Bašakšehir" vienības, esot uz rezervistu soliņa, saņēma dzelteno kartīti.

Otrajā puslaikā "Galatasaray" labā pa vārtiem guva mājinieki un nodrošināja titulu.

"Galatasaray" par Turcijas čempioni kļuvusi otro gadu pēc kārtas, bet tās 22 iegūtie tituli ir valsts rekords.