Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pirms vairāk nekā desmit gadiem Grīziņkalns bija viena no Rīgas bīstamākajām apkaimēm. Tagad tā ir ne tikai sportiskākā apkaime Rīgā, bet arī Latvijā un, nebaidāmies šā vārda, arī pasaulē. (Foto: Ghetto Games arhīvs)

Sākusies "Ghetto Games" 11. sezona: kaut kas tāds notiek tikai Getiņā

2019. gada 15. maijā 06:18
Jauns.lv
Vienpadsmit gadu laikā Getiņā piedzīvoti gan kuriozi, gan atziņām pilni brīži. Atskatāmies uz spilgtākajiem atskaites punktiem, notikumiem un vienkārši – prikoliem.
Emocijas, kad mamma palaiž uz Ghetto atklāšanu 13. maijā. (Foto: Ghetto Games arhīvs)
Getiņā māk ne tikai strādāt, bet arī svinēt! 13. maijs nemainīgi jau visus 11 gadus ir sezonas atklāšanas datums un – "Ghetto Games Daddy" Raimonda Elbakjana dzimšanas diena. (Foto: Ghetto Games arhīvs)
Bez lietus nav saules. Darīt to, ko tu mīli, bez robežām, bez apstākļu sakritībām – tikai tad tu redzēsi rezultātu. Šeit "Ghetto Games" paši pirmsākumi. (Foto: Ghetto Games arhīvs)
Grīziņā tu vari piedzīvot jebko. (Foto: Ghetto Games arhīvs)
Metamais tik liels, ka jāliek uz riteņiem. (Foto: Ghetto Games arhīvs)
Būt stipriem un vareniem nav māksla, māksla ir kļūt stipriem un vareniem. 2018. gads, 10. sezona. Ghetto Games komandai sākusies jauna dekāde, un tapis varenais Grīziņkalna Kolizejs. (Foto: Ghetto Games arhīvs)
Ir tikai divas iespējas – centies un kļūsti par kaut ko, vai padodies un paliec nekas. /Raimonds Elbakjans (Foto: Ghetto Games arhīvs)
Mēs nespēlējam slavas dēļ, mēs cīnāmies par savu sirdi un valsti. Grīziņkalns ir mūsu mājas. Šeit ir uzaugusi paaudze, kurai tu nevari atņemt brīvību. /Raimonds Elbakjans (Foto: Ghetto Games arhīvs)
Piektdien klubiņā viņš teica, ka spēlē kā profesionālis, bet Grīziņā iznāk spēlēt amatieros. (Foto: Ghetto Games arhīvs)
Viktora noslēpums nebija nemaz tik liels. (Foto: Ghetto Games arhīvs)