Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Paej malā, Stefan Karij: robots Japānas B-līgas mačā iemet no laukuma centra 2

Basketbols
12. aprīlī 10:54 2019. gada 12. aprīlī 10:54
Jauns.lv
11. aprīlī Japānas B-līgas basketbola mača pārtraukumā robots raidīja bumbu grozā no laukuma centra. Viņš nodemonstrēja lielisku precizitāti, kuru cilvēkam būtu grūti atkārtot. Pēc realizētā metiena tas saņēma neviltotas skatītāju ovācijas un aplausus.

"Toyota" radītais robots ir 2 metrus un 8 centimetrus garš. Tas izmanto sensorus, kas iestrādāti robota torsā, lai aprēķinātu distanci līdz grozam un leņķi, kādā mest bumbu. Tikai pēc tam viņa motorizētās rokas un ceļi ieliecas un tiek izdarīts metiens.

Pagājušajā gadā "Toyota" radītais "Cue" robots uzvarēja metienu konkursā, kurā piedalījās arī divi basketbolisti no B-līgas komandas "Alvark Tokyo".

"Toyota" radītais robots ir 2 metrus un 8 centimetrus garš. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Robots nespēj skriet, lēkt vai driblēt, kas nozīmē, ka tas nevar iesaistīties īstā cīņā uz laukuma, tāpēc NBA nākotne cilvēkiem šķiet droša. Pagaidām.

Šobrīd basketbolā ir jauns karalis, kurš no centra bumbu var trāpīt precīzi grozā. "Warriors" līderim Stefanam Karijam, kuru uzskata par visu laiku labāko tālmetēju, var nākties paiet malā.

Citi šobrīd lasa

Latviešu visvecākā aktrise 100 gadu vecumā strādā par izvadītāju 5
Sievu apņēmis hokejists Edgars Kulda 17
Britus sanikno karaliskās ģimenes uzturēšanas izmaksas – Harija un Meganas mājas remonts nodokļu maksātājiem laupījis krietnu summu 25
Skatīt visus komentārus

Мать Агаты Муцениеце запрещает ей рожать Павлу Прилучному третьего ребенка

Появились подробности о состоянии здоровья Михаэля Шумахера