"Kurbads" ar Krišjāni Rēdlihu un Galviņu sastāvā pārbaudes spēlē uzvar VHL vicečempioni
Viens no Latvijas hokeja izlases aizsardzības balstiem Guntis Galviņš pašlaik ir jauna kluba meklējumos.
2018. gada 10. augusts, 10:05

Latvijas čempione hokejā "Kurbads", kuru rindās spēlēja Krišjānis Rēdlihs un Guntis Galviņš, ceturtdien savā laukumā pārbaudes spēlē papildlaikā ar rezultātu 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 1:0) uzvarēja Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) iepriekšējās sezonas vicečempioni Sanktpēterburgas "SKA-Ņeva".

K.Rēdlihs un Galviņš trenējas kopā ar "Kurbadu", gaidot piedāvājumus no ārzemju klubiem, vēsta vienība.

Iepriekšējo divu sezonu Latvijas čempionei "Kurbadam" šī bija pirmā pārbaudes spēle pirms gaidāmas sezonas.

Rezultātu spēles ceturtajā minūtē atklāja Artūrs Logunovs, kuram asistēja Jānis Sprukts un Juris Upītis, tomēr pirmās trešdaļas vidū pretinieki atjaunoja neizšķirtu.

Otrajā periodā rīdzinieki nokļuva iedzinējos, bet komandu no zaudējuma izglāba Sprukts, kurš pamatlaika beigās, kad "Kurbada" vārtsargs Uldis Čalpa jau bija nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju, panāca neizšķirtu 2:2.

Savukārt uzvaras vārtus laukuma saimniekiem guva Deivids Sarkanis, kurš izslidoja vienatnē pret "SKA-Ņeva" vārtsargu, savu iespēju garām nelaižot.

"SKA-Ņeva" aizvadītajā sezonā VHL čempionāta finālā zaudēja Leonīda Tambijeva trenētajai Sanktpēterburgas "Dinamo" vienībai. VHL čempionāts Krievijā ir otrs spēcīgākais pēc Kontinentālās hokeja līgas (KHL).

Nākamo pārbaudes spēli "Kurbads" aizvadīs 15.augustā savā laukumā pret "Mogo" vienību.